خط حمله تراکتور: یالله گل بزن!

در جمع چهار تیم برتر جدول لیگ نوزدهم تراکتور ضعیف‌ترین خط حمله را دارد و امیدوار است بتواند امشب آمار خود را بهبود بخشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شاگردان ساکت الهامی که از تونل وحشت نیم فصل دوم خود و رویایی با چهار تیم مدعی و بالانشین جدول بدون شکست و با کسب دو پیروزی و دو تساوی خارج شده‌اند، حال امشب در دیدار افتتاحیه هفته بیست و هفتم باید در خانه پذیرای پیکان باشند؛ پیکانی که در دیدارهای اخیر خود توانسته به بقا در لیگ امیدوارتر شود و می‌خواهد در تبریز با شگفتی سازی شانس بقای خود را دوچندان سازد.

یکی از مشکلات فصل جاری تراکتور، در خط حمله است که این تیم گلزن شش دانگی ندارد؛ البته که با خرید حمزاوی و فورچونه سرمایه‌گذاری زیادی روی خط آتش خود داشتند اما سرانجام حاصلی عاید این تیم نشد تا فعلا بهترین گلزن فصل تراکتور احسان حاج صفی باشد.

ساسان انصاری هم هفته‌هاست از دروازه فاصله گرفته و در قامت یک وینگر در ترکیب تراکتور به میدان می‌رود تا محمدرضا آزادی و رضا شکاری در نوک پیکان حمله تراکتور به میدان بروند؛ بعد از حاج صفی، انصاری با پنج گل و رضا اسدی هافبک دفاعی تراکتوری‌ها با چهار گل بهترین گلزن سرخ‌پوشان تبریزی هستند.

حال باید دید در دوئل سخت امشب که پیروزی در آن می‌تواند امیدهای آسیایی شدن تراکتور را با توجه به دوئل مستقیم استقلال و سپاهان پررنگ کند، چه کسی گلزن تراکتوری‌ها خواهد بود و عصای دست ساکت الهامی سرمربی جوان این تیم خواهد شد؟

دیدار تراکتور و پیکان امشب از ساعت ۲۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
سردار و طارمی؛ چه کسی زوج زلاتان می‌شود؟
کریم انصاریفرد در تیم السیلیه قطر ماندنی شد
سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲+۲ تیم+ عکس 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران اخبار تراکتور Tractor پیکان تهران Tractor-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال