خط خورده های تیم ملی مقابل بحرین

لیست ۲۳ نفره تیم ملی فوتبال ایران با خط خوردن ۴ بازیکن برای بازی با بحرین اعلام شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین در دومین بازی دور برگشت مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ از ساعت ۲۱ امشب در منامه به مصاف هم می روند.

دراگان اسکوچیچ ترکیب ۱۱ نفره تیم ملی را با بازگرداندن احسان حاج صفی به ترکیب اصلی در این دیدار حساس چیده و بر این اساس، شاگردان این سرمربی امشب با این ترکیب به میدان خواهند رفت:

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، احسان حاجی صفی، شجاع خلیل زاده، میلاد محمدی، مهدی طارمی، وحید امیری، محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، علی قلی زاده و سردار آزمون

در لیست ۲۳ نفره تیم ملی برای این دیدار، بازیکنان زیر هم به عنوان ذخیره حضور دارند:

سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش، مرتضی پورعلی گنجی، کریم انصاری فرد، پیام نیازمند، سامان قدوس، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی فر، مجید حسینی، کاوه رضایی، امیر عابدزاده و مهدی قایدی.

بر این اساس شاهد خط خوردن  ۴ بازیکن از لیست تیم ملی برای این دیدار هستیم که جایی درلیست ۲۳ نفره ندارند اما بر اساس قوانین، می توانند در بازی های بعدی، تیم ملی را همراهی کنند. کمال کامیابی نیا، محمدرضا اخباری و جعفر سلمانی سه بازیکنی هستند که به مانند بازی با هنگ کنگ در لیست ۲۳ نفره تیم ملی حضور ندارند اما مرتضی پورعلی گنجی که به دلیل مصدومیت در بازی قبلی از لیست تیم ملی خط خورده بود امروز به عنوان بازیکن ذخیره می تواند به صلاحدید کادر فنی در زمین حضور پیدا کند؛ سیامک نعمتی که در بازی قبلی جزو ۲۳ نفر تیم ملی بود در این دیدار از این لیست خط خورده و چهارمین بازیکنی است که نمی تواند مقابل بحرین حضور داشته باشد.

گفتنی است که کمال کامیابی نیا، هافبک تیم پرسپولیس به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم ملی در این مسابقات نیست و به زودی به ایران بازخواهد گشت.

تگ ها


تیم ملی ایران