خط دفاع استقلال دیگر پاشنه آشیل نیست

تیم آسیب پذیر استقلال در خط دفاعی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در لیگ متحول شده است....

به گزارش "ورزش سه"، مساله ای که در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بارها برای استقلال مورد انتقاد واقع شد، حالا به نقطه قوت این تیم تبدیل شده است.


استقلال لیگ قهرمانان را با صدر نشینی در گروه خودش به پایان برد. صدر نشینی که خط حمله این تیم در آن جور خط دفاعی را کشید تا ۸گل خورده استقلال در شش بازی با ۱۴گل زده این تیم در سرنوشت صعود این تیم تاثیری نداشته باشد.مجیدی در روز آخر این رقابتها به نقطه ضعف این تیم در خط دفاعی اشاره کرد و قول داد این مشکل را حل خواهد کرد.


بازگشت استقلال به لیگ با دو شکست این تیم در برابرپرسپولیس و  ذوب آهن و سه گل خورده  همراه شد .مجیدی که به نقطه ضعف تیمش در دفاع تیمی اشراف داشت، با استفاده از سیستم سه دفاع و آوردن حسینی در درون دروازه ذوب آهن را در جام حذفی شکست داد و بعد از آن در ۶ بازی لیگ پنج برد و یک تساوی با تنها یک گل خورده را کسب کرد و موقعیت کمی در بازی ها به رقبایش داد.


به عبارتی تیم مجیدی در ۶ بازی گذشته فقط یک گل دریافت کرده تا حالا خط دفاعی این تیم به نقطه قوتش تبدیل شود.


بازی هوشمندانه سیاوش یزدانی در قلب خط دفاعی ، حضور موثر مرادمند و غلامی روی دست این بازیکن و ۵ کلین شیت از حسینی نقطه ضعف  استقلال در خط دفاعی را به نقطه قوت این تیم تبدیل کرد تا خیال مجیدی از کسب  سهمیه آسیایی راحت شود.

تگ ها


استقلال تهران