خط دفاع استقلال گلزن تر از خط حمله

تیم فوتبال استقلال تا پایان هفته سوم لیگ برتر ۴ بار گلزنی کرده که تنها یکی از این ۴ گل توسط بازیکنان خط حمله به ثمر رسیده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در پایان هفته سوم با ۲ پیروزی، یک شکست و کسب ۶ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد و با این اندوخته آماده دیدار با پیکان می‌شود.

آبی پوشان در هر ۳ دیدار خود موفق به گلزنی شده‌اند و با ۴ گل زده بعد از گل گهر و فولاد، همراه با نساجی، شهرخودرو و ذوب آهن سومین خط حمله پر قدرت را در اختیار دارند.

استقلالی‌ها در حالی یکی از خطوط حمله خوب لیگ برتر تا پایان هفته سوم را دارند که مهاجمان این تیم کمترین سهم و مدافعان بیشترین سهم را در گلزنی دارند.

ارسلان مطهری تنها مهاجم استقلال است که در ۳ بازی گذشته موفق به گلزنی شده و ۳ گل دیگر توسط مدافعان کناری این تیم به ثمر رسیده است. وریا غفوری کاپیتان و مدافع راست آبی پوشان با ۲ گل بهترین گلزن آنهاست و یک گل دیگر توسط میلیچ مدافع چپ آنها به ثمر رسیده است.

باید دید پای سایر مهاجمان استقلال چه زمانی به گل باز می‌شود و آیا آبی پوشان می‌توانند همانند فصل گذشته عنوان بهترین خط حمله را به خود اختصاص دهند یا خیر.

بیشتر بخوانید:

تردید فکری در خط حمله استقلال/ ۲۰۴ دقیقه بعد از تک گل مهاجمان آبی

فریبا: در بازی سوم استقلال، داشتن تاکتیک مهم نبود

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران وریا غفوری هروویه میلیچ فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال