خط قرمز درخشان روی نام دو بازیکن محبوب جادوگر

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: همان روزی که علی کریمی سرمربی نفت تهران شد دو بازیکن بودند که بدون هیچ حرف و حدیثی راهی این تیم شدند تا به خاطر جادوگر فوتبال ایران با این تیم قرارداد امضا کنند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: همان روزی که علی کریمی سرمربی نفت تهران شد دو بازیکن بودند که بدون هیچ حرف و حدیثی راهی این تیم شدند تا به خاطر جادوگر فوتبال ایران با این تیم قرارداد امضا کنند. پیام صادفیان و حمید علی عسکر. با این حال و پس از اتفاقاتی که درون این باشگاه افتاد کریمی کار در نفت را رها کرد و به دلیل اینکه آنها به تعهدات مالی خودشان عمل نکرده بودند گفت :«می روم، چون به بازیکنانم قول داده بودم که مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.» با این شرایط شب قبل از بازی در سوپرجام مقابل پرسپولیس بود که خبر رسید حمید درخشان هدایت نفت را برعهده گرفته است.

درخشانی که خودش سابقه هدایت پرسپولیس را در کارنامه دارد. این اتفاق در حالی افتاد که این مربی پس از نشستن روی نیمکت نفت اولین کاری که کرد این بود؛ خط کشیدن روی نام صادقیان و علی عسکر. درخشان زمانی که در پرسپولیس بود با صادقیان مشکلات اساسی داشت و به همین دلیل محتمل بود که به هیچ وجه حاضر به کار کردن با پیام نباشد. احتمالا او برای خط زدن علی عسکر هم دلایل خاص خودش را داشته است. با این حال صادقیان درباره این اتفاق می گوید: «کدام خط زدن؟ من که خودم گفته بودم علی کریمی برود من هم در این تیم نمی مانم.»

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال