خط قرمز کی روش بر روی ستاره کلمبیا

کارلوس کی روش برای دو دیدار مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، بر روی نام ستاره خود خط قرمز کشید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا که برای حضور تیمش در رقابت های جام جهانی آینده تلاش می کند، ۲۴ بازیکن را به اردوی لُس کافتروس فراخواند.


در لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی کلمبیا غیبت یک نام بزرگ دیده می شود. رادامل فالکائو ستاره تیم گالاتاسرای ترکیه که موفق شده بود گل تساوی بخش تیم ملی کشورش در مقابل شیلی را در دقیقه ۹۵ وارد دروازه این تیم کند، به دلیل آسیب دیدگی از حضور در اردوی تیم ملی کشورش بازماند.


تیم ملی کلمبیا که در نخستین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ توانسته بود با نتیجه ۳ بر صفر ونزوئلا را مغلوب کند، در دیدار دوم خود و در حالی که تا آخرین ثانیه های بازی با نتیجه ۲ بر یک از شیلی عقب بود، با گلزنی فالکائو ۳۴ ساله از شکست گریخت تا با کسب ۴ امتیاز و پس از برزیل و آرژانتین ۶ امتیازی، در رده سوم قرار بگیرد.


فالکائو پس از آن، در دو دیدار برای گالاتاسرای نیز موفق به گلزنی شد اما در دیدار دوم مقابل بویوک شهر ارزروم با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد تا دیدار مقابل آنکارا گوچو را به دلیل محرومیت و بازی در برابر سیواس اسپور را به خاطر آسیب دیدگی از دست بدهد.


آنگونه که وب سایت گل نوشته است، ال تیگر در هنگام تمرین روز پنج شنبه گذشته در استانبول از ناحیه پای راست خود احساس ناراحتی کرد و پس از بررسی ها مشخص شد او در قسمت فوقانی عضله قدامی دچار آسیب دیدگی شده و نیاز به ۵ الی ۱۰ روز استراحت دارد. به دلیل طولانی شدن دوره درمان فالکائو، کارلوس کی روش بر روی نام این بازیکن خط قرمز کشید.


تیم ملی کلمبیا باید در روزهای ۲۴ و ۲۸ آبان در مرحله مقدماتی جام جهانی، دو دیدارمقابل تیم های اروگوئه و اکوادور انجام دهد. به همین دلیل، کی روش ۲۴ بازیکن را به اردوی لُس کافتروس دعوت کرده که در میان آنها، نام هایی همچون داوید اوسپینا، یری مینا، جیسون موریو، داوینسون سانچز، خامس رودریگز، دوان زاپاتا و خوان کوادرادو دیده می شود.

بیشتر ببینید:

دلیل اختلاف کارلوس کی‌روش با ایفمارک

 

تگ ها


رادامل فالکائو تیم ملی کلمبیا فوتبال جهان کلمبیا فوتبال