خط‌ونشان منصوریان: اوساگونا سرش را به دیوار بکوبد

کنفرانس خبری منصوریان بعد از تساوی در دربی اصفهان...

کنفرانس خبری منصوریان بعد از تساوی در دربی اصفهان

علیرضا منصوریان پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان برابر سپاهان گفت: اولین دربی اصفهان را تجربه می‌کردم و کیفیت متفاوتی با دربی تهران داشت. در تهران اول کار فیزیکی می‌کنند و بعد کار فنی. بازی خیلی خوب و باکیفیت بود. حدود 70 دقیقه از 90دقیقه مالک بازی بودیم..

سرمربی ذوب‌آهن با بیان اینکه تیمش در نیمه اول حدود 10 ضربه ایستگاهی داشت که با بی‌دقتی تبدیل به گل نشد، خاطرنشان کرد: در نیمه دوم مسلط به بازی شدیم.اگر پنالتی سپاهان وارد دروازه ما می‌شد، کار ما خطرناک می‌شد و جریان بازی فوق‌العاده تغییر می‌کرد. برگشت به بازی باعث افتخار ماست و جوانان ما این کار را انجام دادند. از لحاظ تاکتیکی، از بازیکنانم فوق‌العاده راضی هستم. تیم ما مسیر سختی را طی می‌کند.

منصوریان درباره قضاوت پیام حیدری در این بازی تصریح کرد: در صحنه پنالتی خیلی از بچه‌ها می‌گفتند شاید صحنه بیرون محوطه جریمه رخ داده باشد، اما ما خیلی دور بودیم و داور خط و کمک‌داور به صحنه نزدیک‌تر بودند. به اصل داوری اعتراضی نداریم و جنب و جوش بازیکنان ما، بیشتر به خاطر بازیکنان خودمان است. اگر پنالتی سپاهان گل می‌شد و ما شکست می‌خوردیم، باز هم به داور احترام می‌گذاشتیم. چون اگر این کار را نمی‌کردیم، بازی را از دست او خارج می‌کردیم. کارت زرد دوم محمدرضا عباسی هم نمی‌دانم واقعاً مستحق آن بود و او وقت بازی را تلف می‌کرد یا خیر.

سرمربی ذوب‌آهن افزود: مربیان در دو باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن، دغدغه زمین، غذا و هتل ندارند و فکر می‌کنم فولاد خوزستان در این موضوع تیم سوم است. من که در تیم قبلی‌ام نقش همه چیز را ایفا می‌کردم، در اینجا فقط مربیگری می‌کنم. به مردم اصفهان بابت داشتن دو زمین استاندارد آسیایی و چند زمین تمرین خوب خسته نباشید می‌گویم و فوتبال در اصفهان با استانداردهای فوتبالی انجام می‌شود، نه فقط احساسات.

منصوریان درباره اعتراض اوساگوانا پس از تعویض و اینکه بازیکنان همیشه می‌گویند از عملکرد خودمان ناراضی بودیم، گفت: رفتار او به هر علتی پسندیده نیست. او اگر از عملکردش راضی نیست، به خانه‌اش برود و سرش را به دیوار بزند! اوساگوانا قطعاً تنبیه مالی می‌شود. ما در شرایطی هستیم که شاید نتوانیم تنبیه بازی کردن برای او در نظر بگیریم. می‌توانیم اوساگوانا را به صورت مالی تنبیه کنیم تا به اصول باشگاه بی‌احترامی نکند.