خط و نشان برای کیانوش و سهراب؛ نیایند، خط می خورند!

۱۸ وزنه بردار از جمله کیانوش رستمی و سهراب مرادی به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی دعوت شدند....

به گزارش ورزش سه، اولین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی وزنه برداری به منظور حضور در مسابقات جهانی و بین المللی سال ۲۰۲۱، از تاریخ ۱۶ شهریور در کمپ تمرین آزادی برگزار می شود.

این مرحله از اردو با حضور ۱۸ وزنه بردار برگزار خواهد شد و با پیگیری تمرینات در بابلسر ادامه خواهد یافت تا نفرات برتر پس از ارزیابی و رکوردگیری، برای اعزام به مسابقات جهانی ازبکستان در تاریخ ۱۶ آذرماه شناسایی شوند.

میرمصطفی جوادی، حسین سلطانی، مرتضی بیگلری، علی میری، صالح چراغی، کیانوش رستمی، محمد زارعی، سهراب مرادی، رضا دهدار، سیدایوب موسوی، رسول معتمدی، علی هاشمی، کیا قدمی، علی داودی، علیرضا سلیمانی، امیرحقوقی، امیر عزیزی و آیت شریفی، هجده وزنه بردار دعوت شده به اولین اردوی تیم ملی بزرگسالان هستند.

محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص اهمیت و حساسیت این اردو که آماده سازی مسابقات جهانی است، اظهارداشت: تمامی افراد دعوت شده ملزم هستند که از روز نخست در محل اردو حضور یابند و در صورت غیبت، از لیست اعزام به مسابقات جهانی حذف خواهند شد.

هدایت تیم ملی وزنه برداری را «محمد حسین برخواه» برعهده دارد. «حمید محمدی» کمک مربی و «محمدرضا کاظمی نژاد» مدیرفنی این تیم هستند.

تگ ها


وزنه برداری