خط و نشان رونالدو برای حریفان پرتغال

کریستیانو رونالدو می گوید که امسال بیش از یورو ۲۰۰۴ انگیزه دارد و تاکید کرد که پرتغال می تواند بار دیگر قهرمان اروپا شود....

به گزارش "ورزش سه"، پرتغال مدافع عنوان قهرمانی در اروپا است. آنها در رقابت های یورو ۲۰۲۰ که از فردا آغاز خواهد شد در مرحله گروهی با آلمان، فرانسه و مجارستان رو به رو خواهند شد و کریستیانو رونالدو در مصاحبه ای با مجله فدراسیون فوتبال پرتغال به نام  “۳۶۰”به رقبای پرتغال هشدار داده است.

رونالدو گفت: "اینها رقبایی هستند که طبق قرعه باید با آنها مسابقه بدهیم. ما به همه تیم ها احترام می گذاریم. هیچ بازی آسانی وجود ندارد.

من جوری در این مسابقات یورو شرکت می کنم که انگار بار اولم است. احساس می کنم که هم اندازه و حتی شاید بیشتر از سال ۲۰۰۴ و اولین حضورم در رقابت های قهرمانی اروپا انگیزه دارم.

ما مدافعان عنوان قهرمانی هستیم و بار دیگر در بین مدعیان این جام حضور داریم. اینکه از الان قول جام بدهیم یا پیشبینی کنیم که چه می شود هیچ فایده ای ندارد. چیزی که می توانم وعده بدهم این است که برای پیروزی به هر مسابقه پا می گذاریم."

رونالدو در فصل ۲۱-۲۰۲۰ در تمام رقابت ها برای یوونتوس ۴۴ بار به میدان رفت و ۳۶ گل به ثمر رساند.

قرارداد او با بیانکونری در ژوئن سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید اما طبق گزارش های متعدد او در همین تابستان ممکن است آلیانز را ترک کند.

رقابت های یورو ۲۰۲۰ از فردا و با مسابقه بین ایتالیا و ترکیه شروع خواهد شد.

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو یورو ۲۰۲۰