خط و نشان ستاره پرویی الهلال برای استقلال

ستاره اهل پرو الهلال اعلام کرد که نه تنها از این تیم جدا نخواهد شد بلکه به دنبال قهرمانی در آسیاست....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای گذشته اخبار زیادی پیرامون جدایی آندره کاریلو هافبک اهل پرو الهلال در رسانه ها منتشر شد. رسانه El Futbolero کشور پرو در مطلبی به جدایی این بازیکن اشاره و نوشته بود که کاریلو قصد دارد قید چند میلیون دلار دستمزد در عربستان را بزند و راهی فوتبال اروپا و تیم بشیکتاش ترکیه شود.


حتی وب سایت fanatic ترکیه نیز از آغاز مذاکرات بشیکتاش با کاریلو خبر داده بود اما روزنامه الجزیره در شماره امروز خود مصاحبه مفصلی را به این بازیکن پرویی انجام داده که کاریلو به صراحت تمامی اخبار پیرامون جدایی خود را رد و اعلام کرد به دنبال قهرمانی در آسیاست.


آندره کاریلو در مصاحبه با روزنامه الجزیره در پاسخ به این سوال که اخباری مبنی بر اینکه او از اسپانیا و ترکیه پیشنهادهایی دریافت کرده و آیا قصد ترک عربستان را دارد، پاسخ داد: من هرگز چیزی از این مواردی که گفتید را نشنیده ام و این اصلاً جزو برنامه های من نیست.


او ادامه داد: من توجهی به این اخبار نکرده ام یا دری برای رسیدن پیشنهادات باز نکرده ام. من در الهلال یک مهره ثابت هستم و برای فصل بعدی برنامه ریزی می کنم. من به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هستم و می خواهم با الهلال، برای دومین بار این جام را بدست بیاورم.


آندره کاریلو که شب گذشته و در جریان شکست ۳ بر صفر تیم ملی پرو مقابل کلمبیا در ترکیب ثابت کشورش حضور داشت، سابقه بازی در اسپورتینگ لیسبون را در کارنامه دارد. او در سال ۲۰۱۸ از بنفیکا به الهلال پیوست. تیمی که حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست.

تگ ها


الهلال عربستان استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا عربستان سعودی