خط و نشان سرخیو راموس برای بارسلونا

سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید می‌گوید آنها در نیوکمپ به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنند...

به گزارش مدال، رئال مادرید امشب در دیداری دشوار و در حالی که تا دقیقه 64 از میزبانش خود والنسیا عقب بود، توانست به لطف گل کریم بنزما با تساوی به خانه باز گردد. این تساوی برای رئال ارزش بسیار زیادی داشت و حالا این تیم هم امتیاز با بارسا به ال کلاسیکو می رسد.

سرخیو راموس کاپیتان رئال در پایان بازی گفت: "با وجود اینکه در آخرین ثانیه بازی به گل رسیدیم، این یک امتیاز برای ما کم بود. وقتی سه امتیاز را کسب نمی کنید، باید به یک امتیاز قناعت کنید و جای افسوس دارد.

معتقدم بازی تحت کنترل ما بود و البته بازی تقریبا متعادلی را شاهد بودیم. والنسیا به لطف پیروزی بر آژاکس در لیگ قهرمانان، سرشار از روحیه بود و ما توانستیم 90 دقیقه فشار بازی را تحمل کنیم. تا لحظه آخر امیدوار ماندیم و به گل هم رسیدیم. این یک امتیاز به ما کمک می کند تا هم امتیاز با بارسا در صدر باشیم."

ال کلاسیکو: "ما و بارسا در فرم خوبی به ال کلاسیکو رسیده ایم و در هر صورت این یک ال کلاسیکو است. آماده ایم و برای پیروزی به نوکمپ می رویم."

کریم بنزما:"امیدوارم کریم به همین روند تا پایان فصل ادامه دهد."

اخبار مرتبط:

والنسیا ۱ رئال مادرید ۱ ؛ فرار از شکست با گل دیرهنگام بنزما

تگ ها


فوتبال جهان کاپیتان کهکشانی‌ها ال‌کلاسیکو ورزشگاه نیوکمپ سرخیو راموس رئال مادرید بارسلونا بارسلونا-رئال مادرید لالیگا فوتبال