خط و نشان سرمربی جدید تیم ملی وزنه برداری

سرمربی جدید تیم ملی وزنه برداری اعلام کرد روال قبلی درباره کیانوش رستمی تغییر خواهد کرد ......

سرمربی جدید تیم ملی وزنه برداری اعلام کرد روال قبلی درباره کیانوش رستمی تغییر خواهد کرد.
بحث تمرینات شخصی کیانوش رستمی در یکی، دو سال اخیر حاشیه های زیادی را برای فدراسیون وزنه برداری به وجود آورده است.
قبل از برگزاری المپیک 2016 بود که کیانوش رستمی اعلام کرد حاضر نیست با سجاد انوشیروانی به عنوان سرمربی تیم ملی کار کند. فدراسیون هم با پذیرش درخواست او اعلام کرد این وزنه بردار با نظارت رییس فدراسیون در ریو وزنه می زند.
این اتفاق هم رخ داد و کیانوش توانست با تمرینات شخصی مدال طلای المپیک 2016 را بر گردن بیاویزد.
فدراسیون سعی کرد بعد از المپیک مقابل خواسته های نه چندان منطقی رستمی بایستد اما قهرمان دسته 85 کیلوگرم المپیک با پافشاری روی تمرینات شخصی حتی تا مرز خداحافظی از دنیای وزنه برداری هم پیش رفت.
بار دیگر شاهد تمرینات شخصی کیانوش رستمی و حضور او همراه برادرش در مسابقات جهانی 2017 آمریکا بودیم که با ناکامی برای قهرمان المپیک همراه بود.
محمدحسین برخواه که چند هفته قبل توسط فدراسیون وزنه برداری به عنوان سرمربی جدید تیم ملی بزرگسالان انتخاب شده، برخلاف مربیان قبلی می گوید حاضر نیست زیر بار خواسته های کیانوش رستمی برای تمرینات شخصی برود.
سرمربی جدید تیم ملی وزنه برداری در این باره به "ورزش سه" می گوید: «مطمئن باشید روالی که در گذشته وجود داشته، ادامه پیدا نخواهد کرد. هنوز صحبتی در این‌باره انجام نداده‌ا‌یم اما باید ببینیم که قبل از شروع اردوها به چه جمع‌بندی درباره کیانوش رستمی می‌رسیم. فعلا فقط در همین حد می‌توانم بگویم که وضع قبلی کیانوش رستمی باید تغییر کند. به‌هرحال رعایت نظم و انضباط اردویی سرلوحه کار ما قرار دارد. ما باید بتوانیم الگوی مناسبی را به جوان‌ها نشان دهیم و به همین دلیل، حساسیت زیادی روی این مسأله دارم. شاید با برگزاری یک جلسه بتوانیم این مسأله را حل‌وفصل کنیم.»
این صحبت ها در شرایطی از سوی محمدحسین برخواه مطرح شده که کیانوش رستمی حتی بعد از مسابقات جهانی 2017 تاکید کرده، می خواهد به روند قبلی خود ادامه دهد. باید دید کشمکش میان کادرفنی، فدراسیون و کیانوش رستمی در نهایت به کجا خواهد انجامید.

تگ ها


اخبار روز وزنه‌برداری