خط و نشان سرمربی هنگ کنگ برای ایران و دیگر رقبا

میخو پاتلاینن، سرمربی تیم ملی هنگ کنگ، می گوید آن ها در رقابت های مقدماتی جام جهانی از پیش باخته نخواهند بود....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هنگ‌کنگ در رقابت های مقدماتی جام جهانی روی کاغذ کار بسیار دشواری مقابل ایران، عراق و بحرین پیش رو خواهد داشت. با این حال سرمربی هنگ کنگ یعنی میخو پاتلاینن می‌گوید آنها هرگز به شکل از پیش شکست خورده پا به مسابقات نخواهند گذاشت.

تیم ملی هنگ کنگ چند بازیکن خود را به دلیل حضور در لیگ چین در اختیار ندارد. در واقع باشگاه‌های چینی به دلیل قوانین مربوط به قرنطینه اجازه حضور این بازیکنان را در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی نداده اما با این همه پاتلاینن کاملاً از شرایط تیمش راضی به نظر می‌رسد.

پاتلاینن گفت: " من به خاطر داشتن این تیم بسیار خوشحال هستم؛ یک تیم با بازیکنان جنگجو، نگرش خارق‌العاده و در واقع می‌توانم بگویم آنها همان چیزی هستند که من می خواهم. ما در این مسابقات با سه حریف سطح بالا روبرو خواهیم شد اما من از نگرش بازیکنان راضی هستم. همه کاملاً متعهد هستند. مدت هاست که از جمع شدن ما در کنار هم سپری شده و من خوشحالم که شاگردانم را دوباره می‌بینم. باید با آنها صحبت کنیم و برای این رویداد آماده شویم."

پاتلاینن در ادامه گفت: "من هرگز برای شکست پا به یک مسابقه فوتبال نمی گذارم؛ هرگز. من می خواهم یک تیم مبارز را ببینم و بازیکنانی را مشاهده کنم که تمام تلاش خود را برای تیم انجام خواهند داد. آنها تنها مانند مرغ های بی سر در حال دویدن نیستند و من می خواهم از نظر تاکتیکی، نحوه حرکت و چگونگی ایجاد مشکل برای حریفان خوب عمل کنیم."

تگ ها


تیم ملی هنگ کنگ هنگ کنگ