خط و نشان عمر السومه برای استقلالی‌ها

ستاره سوری تیم الاهلی عربستان عنوان بازیکن منتخب این تیم، امروز در نشست خبری پیش از دیدار برابر استقلال ایران حضور یافت...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عمر السومه با حضور در نشست خبری پیش از دیدار دوم تیم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا درباره بازی با استقلال به صحبت پرداخت. ستاره گران قیمت الاهلی صحبت های کوتاه خود درباره رویارویی با آبی ها را اینگونه آغاز کرد که با وجود مشکلاتی که برایم به وجود آمده بود اکنون آماده دیدار برابر استقلال هستم. 

او ادامه داد: همه از شرایط کنونی ما با خبر هستند و می دانند که ما بازیکنان مصدوم فراوانی در ترکیب تیم داریم. اما با این وجود ما کاملا برای دیدار با استقلال آماده هستیم. 

عمر السومه  حرف های خود را  به میزبانی  کویتی ها کشاند  و تلاش کرد تا  بتواند  هواداران فوتبال در این کشور را به عنوان  طرفدار تیم خود در دیدار برابر استقلال معرفی کند. او در این باره گفت از میزبانی خوب کویت نیز تشکر می کنم. از هواداران تیم القادسیه کویت و در راس آنها از رئیس کانون هواداران این تیم تشکر می کنم. امیدوارم در بازی فردا هواداران القادسیه ما را مقابل استقلال حمایت کنند.

بیشتر بخوانید:

تغییر سیستم احتمالی استقلال برای بازی با الاهلی

نتایج حریفان استقلال و شهرخودرو در لیگ عربستان

 

 

تگ ها


استقلال تهران عمر السومه الاهلی فوتبال ایران Omar Jehad Al Somah استقلال الاهلی الاهلی-استقلال AFC Champions League فوتبال