Banner

خط و نشان گتوزو برای ستاره جدید میلان

به گزارش مدال، با اینکه هیگوایین پتانسیل مناسبی برای خط حمله میلان ایجاد کرده است اما جنارو گتوزو مربی این تیم دورنمای این تیم رابدون وابستگی به این بازیکن ترسیم کرده است ......

به گزارش مدال، با اینکه هیگوایین پتانسیل مناسبی برای خط حمله میلان ایجاد کرده است اما جنارو گتوزو مربی این تیم دورنمای این تیم را بدون وابستگی به این بازیکن ترسیم کرده است. گتوزو اعتقاد دارد میلان نباید تنها به هیگوایین متکی باشد تا او میلان را به اوج برساند.

باشگاه میلان این ماه در پی توافق با یوونتوس، کالدرا و هیگوایین را به میلان آورد و در ازای این دو ، بونوچی را به تورین فرستاد. هیگوایین هم در اولین بازی خود شب گذشته موفق شد تا برای میلان،مقابل رئال مادرید گل بزند. او در سه فصل گذشته، به ترتیب 16،24 و 36 گل در لیگ ایتالیا به ثمر رسانده است.

گتوزو میگوید: ما با متکی شدن به یک بازیکن به هیچ جا نمی رسیم حتی اگر آن بازیکن هیگوایین باشد. برای آنکه موفق باشید باید در طول هفته با بازیکنان زیاد همکاری کنید،آن ها را تشویق کنید و هیچ زمان به آن ها بی احترامی نکنید و من از لحظه ورودم همه این کارها را در میلان اجرا کرده ام.

شب گذشته در دیداری دوستانه با عنوان جام افتخارات سانتیاگو برنابئو بنزما در دقیقه 2 مادرید را جلو انداخت اما هیگوایین بازی را به تساوی کشاند.در نیمه دوم هم بیل و مایورال برای رئال گلزنی کردند تا بازی به سود رئال به پایان برسد اما گتوزو از نمایش شاگردانش تمجید کرد.

او می گوید: فصل گذشته بزرگترین مشکل ما این بود که بازی های خوبمان با نتیجه مناسبی همراه نبود. اما احترام مناسبی از رقبا دریافت کردیم و این فصل قصد بهبودی شرایط تیم را داریم. ما باید از گل خوردن در انتهای هر نیمه جلوگیری کنیم. من از نمایش شاگردانم راضی ام و ما این تابستان قوی تر شده ایم.بین یوونتوس و ما فاصله زیادی ایجاد شده است اما ما جوان هستیم و قصد داریم این فاصله را جبران کنیم.

تگ ها


سری آ فوتبال