خلاصه بازی بورنموث ۲-۱ آرسنال

آرسنال در اولین بازی روز یکشنبه از هفته بیست و سوم لیگ جزیره میهمان بورنموث بود که در نهایت مقابل این رقیب، ۲-۱ شکست خورد ......

آرسنال در اولین بازی روز یکشنبه از هفته بیست و سوم لیگ جزیره میهمان بورنموث بود که در نهایت مقابل این رقیب، ۲-۱ شکست خورد. در این مسابقه سانچز و اوزیل در ترکیب ابتدایی آرسنال حضور نداشتند وبه نظر می رسد جدایی سانچز قطعی است.

نیمه اول این دیدار را باید پایاپای دانست، هر دو تیم به موقعیت های نسبی ای روی دروازه حریف رسیدند ولی در نهایت بدون گل زده به رختکن رفتند. بهترین موقعیت نیمه نخست نصیب ولبک شد که این بازیکن در فرصت تک به تک، مقابل بگوویچ ناکام ماند.

در نیمه دوم آرسنال شروع خوبی داشت، در دقیقه ۵۲ بود که پاس عالی ایووبی به بیرین رسید و این بازیکن با یک ضربه تمام کننده بازی را ۱-۰ کرد. اما پس از این گل، بورنموث کاملاً نسبت به حریف برتری داشت. آن ها مالک توپ و میدان بودند و بارها سعی کردند دروازه چک را تهدید کنند تا این که از ضعف آرسنال در خط دفاع بهره بردند.

ابتدا دقیقه ۷۰ بود که سانتر دیدنی از سمت راست به عمق دفاع آرسنال، با اشتباه چک در خروج از دروازه همراه شد و ویلسون بازی را ۱-۱ کرد. فشار میزبان ادامه داشت و ۴ دقیقه بعد با ضربه سرکش، ایبه بورنموث توانست به گل بعدی برسد. در این صحنه هم عملکرد خوبی را از مدافعین و دروازه بان آرسنال ندیدیم.

فشار آرسنال برای جبران گل خورده نتیجه نداد و توپچی ها بازی برده را با باخت عوض کردند.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال