خلاصه بازی تاتنهام 2 - 0 منچستریونایتد

در شبی کهمنچستر یونایتداز الکسیس سانچز، خرید جنجالی جدید خود رونمایی می کرد، تاتنهام اولین توانست با ارائه بازی برنامه ریزی شده با نتیجه 1_0 از سد این تیم عبور کند تا اولین حضور سانچز چندان خاطره انگیز برای شیاطین سرخ نباشد ......

 در شبی که منچستر یونایتد از الکسیس سانچز، خرید جنجالی جدید خود رونمایی می کرد، تاتنهام اولین توانست با ارائه بازی برنامه ریزی شده با نتیجه 1_0 از سد این تیم عبور کند تا اولین حضور سانچز چندان خاطره انگیز برای شیاطین سرخ نباشد.

در جریان این دیدار و در همان ثانیه های آغازین، در دقیقه 11 اریکسن توانست گل برتری را برای تاتنهامی ها به ثمر برساند تا نتیجه کار در آغاز کرد به سود اسپرز ها رقم بخورد.

در ادمه در دقیقه 28 فیل جونز به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اختلاف برتری برای تاتنهام در روز بد و ناهماهنگی مدافعین یونایتد، برای تاتنهامی ها به عدد 2 برسد.

در پایان نه تاتنهام و نه منچستر یونایتد نتوانتسند با وجود موقعیت هایی که خلق کردند گلزنی نمایند تا این دیدار نیز با پیروزی خانگی اسپرز ها به پایان برسد.

تاتنهام با کسب این 3 امتیاز 48 امتیازی شد و در همان رتبه پنجم باقی ماند، در آن سو  منچستر یونایتد 53 امتیازی باقی ماند تا رسیدن به صدر برایش غیر ممکن تر از گذشته شود.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال