خلاصه بازی ذوب آهن 3 - 1 آیزاول/چهارمین نماینده ایران هم آسیایی شد

دیدار تیمهای فوتبال ذوبآهن ایران و آیزاول هند در چارچوب مرحله پلیآف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17 امروز (سهشنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد که در پایان این دیدار تیم ذوبآهن موفق شد با نتیجه 3 بر یک از سد میهمان خود بگذرد ......

دیدار تیم‌های فوتبال ذو‌ب‌آهن ایران و آیزاول هند در چارچوب مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد که در پایان این دیدار تیم ذوب‌آهن موفق شد با نتیجه 3 بر یک از سد میهمان خود بگذرد.

در این دیدار ابتدا مهدی رجب‌زاده در دقیقه 3 از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کرد، اما در ادامه آندری لونسکو در دقیقه 21 کار را به تساوی کشاند. در دقایق پایانی این بازی مرتضی تبریزی در دقیقه 82 گل دوم ذوبی‌ها را به ثمر رساند و در دقیقه 2+90 نیز گل دوم خود و سوم تیمش را وارد دروازه میزبان کرد. به این ترتیب نماینده کشورمان به مرحله گروهی این مسابقات راه یافت.

روبش گامینین، داور سریلانکایی قضاوت این دیدار را برعهده داشت.

شاگردان قلعه‌نویی با برتری در این دیدار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند و در گروه B این مسابقات با تیم‌های الدحیل قطر،  لوکوموتیو ازبکستان و الوحده امارات همگروه شدند.

به این ترتیب تیم ذوب‌آهن اصفهان به‌عنوان چهارمین نماینده کشورمان پس از تیم‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت.

تگ ها


ذوب آهن فوتبال