خلاصه بازی منچستریونایتد 2 - 0 هادرسفیلد

در آغاز بازی منچستر یونایتد که با حمایت هوادارانش پا به این مسابقه گذاشته بود توپ و میدان را در اختیار داشت و در تلاش برای بازکردن دروازه میهمان موقعیت هایی را به دست آورد که در خطرناک ترین آنها الکسیس سانچز در دقیقه 27 از سمت چپ محوطه جریمه شوت زیبایی را روانه دروازه کرد که با واکنش فوق العاده لوسل توپ راهی کرنر شد ......

در آغاز بازی منچستر یونایتد که با حمایت هوادارانش پا به این مسابقه گذاشته بود توپ و میدان را در اختیار داشت و در تلاش برای بازکردن دروازه میهمان موقعیت هایی را به دست آورد که در خطرناک ترین آنها الکسیس سانچز در دقیقه 27 از سمت چپ محوطه جریمه شوت زیبایی را روانه دروازه کرد که با واکنش فوق العاده لوسل توپ راهی کرنر شد. این دیدار تا پایان نیمه اول آرام دنبال شد تا دو تیم در حضور  74400 نفر با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

در نیمه دوم شیاطین سرخ که به هر ترتیب به دنبال کسب امتیاز از این دیدار بودند بازی را هجومی تر آغاز کردند و مزد آن را نیز گرفتند. پاس زیبای ماتا در دقیقه 55 به لوکاکو رسید تا حساب کار 1-0 شود. در ادامه با حضور پل پوگبا یونایتد به دنبال افزایش فاصله بود و موفق شد توسط خرید جدیدش در دقیقه 68 صاحب پنالتی شود. خود سانچز پشت توپ ایستاد اما ضربه او را به زیبایی لوسل مهار کرد اما در برگشت توپ،  خود الکسیس موفق شد اولین گلش را با پیراهن منچستر به ثمر رساند و کار را 2-0 کند. یونایتد که خیالش از پیروزی راحت شده بود بازی را کنترل کرد تا این دیدار با همین 2 گل به پایان برسد.

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال