خلاصی استقلال از دو پرونده خارجی دیگر

باشگاه استقلال از بسته شدن دو پرونده خارجی این تیم در فیفا خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال که طی سالهای اخیر پرونده های زیادی را در قبال بازیکنان و مربیان خارجی در فیفا داشته است، اکنون از بسته شدن دو پرونده خارجی این باشگاه در فیفا خبر داد.


سایت رسمی باشگاه استقلال با صدور این خبر اعلام کرد که فیفا طی ایمیلی به باشگاه استقلال، از بسته شدن دو پرونده خارجی این باشگاه خبر داده است. پرونده نخست در مورد رضا کریمی است. بازیکنی که اکنون عضو تیم ماشین سازی است و در لیگ هجدهم در ۳ دیدار به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت.


در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: «پروند اول مربوط به رضا کریمی بود که باشگاه KF Teuta خواهان دریافت حق آموزش او شده بود و با وجود صدور رای در سال گذشته، این مبلغ به باشگاه فوق پرداخت نشده و در ماه جاری میلادی این امر تبدیل به یک تهدید جدید برای بسته شدن مجدد پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال شده بود. با این‌ حال با تلاش‌ های صورت گرفته مبلغ مذکور به باشگاه آلبانیایی پرداخت شد تا این پرونده بسته شود.»


تیم فوتبال تئوتا دورس در سوپر لیگ آلبانی حضور دارد. رضا کریمی پیش از حضور در استقلال، عضو این تیم و این مسئله خیلی عجیب به نظر می رسد که چرا باید این باشگاه آلبانیایی بابت ۳ بازی کریمی برای استقلال که مجموع دقایق آن به ۴۵ دقیقه هم نمی رسد، از این تیم مبلغ حق رشد بگیرد.


در بند پایانی این بیانیه آمده است که پرونده دستیار شفر نیز بسته شده است. «در پرونده دوم، مطالبات میگوئل کولی که به یک چهارم مبلغ مورد ادعای او تبدیل شده بود هم پرداخت شد تا پرونده او هم بسته شود.»

تگ ها


استقلال تهران فیفا