خلعتبری: برای جبران نتیجه به میدان می‌رویم

به جای کاپیتان شهر خودرو، وینگر سرعتی و باتجربه این تیم در نشست خبری پیش از بازی شرکت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا خلعتبری بازیکن تیم شهر خودرو در نشست خبری پیش از دیدار هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا مقابل شباب‌الاهلی امارات گفت: بازی بسیار سختی را داریم و مقابل یک تیم خوب مثل شباب الاهلی باید به میدان برویم؛ هر چند بازی قبل را واگذار کردیم و بسیار ناراحت هستیم، اما فردا برای جبران نتیجه وارد میدان خواهیم شد. تیم ما واقعا لیاقت و شایستگی بالاتری دارد.

وی افزود: صددرصد بازیکنان جوانی را گرفته‌ایم که به تیم‌مان کمک کنند و با به این بازیکنان اطمینان و اعتقاد داریم؛ در بازی قبلی هم بدشانس بودیم و می‌توانستیم در نیمه دوم به پیروزی هم برسیم. مطمئنا با همه وجود تلاش می‌کنیم که سه امتیاز بازی فردا را به دست آوریم. من به عنوان بزرگتر در کنار آقای صادقی به عنوان کاپیتان تیم وظیفه داریم به بازیکنان جوان کمک کنیم تا بهترین نمایش را داشته باشند. انشالله در این بازی هم با تلاش همه‌جانبه اولین سه امتیاز خود را کسب کنیم.

خلعتبری درباره ... گفت: ما در بازی قبل آنچه سرمربی‌مان خواست را به خوبی در نیمه نخست در زمین انجام دادیم؛ اگر نیمه دوم را بررسی کنید تیم ما به مراتب بهتر از شباب الاهلی بازی کرد. ما می‌دانستیم که رقیب‌مان یک تیم خوب و یک باشگاه حرفه‌ای با بازیکنان بسیار خوب است اما به دلیل تعطیلات طولانی‌مدت شناخت کامل را نداشتیم؛ مطمئنا با توجه به بازی که انجام دادیم، فردا یک بازی به مراتب خیلی بهتر نسبت به بازی قبل خواهید دید و تیم ما نتیجه قابل قبولی را کسب می‌کند.

تگ ها


محمدرضا خلعتبری ذوب آهن اصفهان