خلعتبری: برای سهمیه آسیایی می‌جنگیم

بازیکن باتجربه و تاثیرگذار شهرخودرو مدعی است تیمش طی دو بازی باقیمانده برای دستیابی به سهمیه از بالاترین توان سود خواهد برد....

به گزارش “ورزش سه”، محمدرضا خلعتبری که در دیدارهای اخیر توانسته نمایش موفقی از خود در ترکیب تیمش به جا بگذارد، مدعی است آنها طی دو دیدار باقی مانده برای تصاحب هر شش امتیاز تلاش خواهند کرد تا به سهمیه آسیا دست یابند.


محمدرضا خلعتبری که برابر استقلال موفق به گلزنی شده بود، گفت: به قول دکتر حمیداوی اتفاقاتی در بازی با استقلال افتاد که از دست ما کاری برنمی‌آمد جز بازی زیبا و خلق گل و موقعیت‌های گل زیاد که انصافا بازیکنان شهرخودرو با تمام وجود بازی کردند و پا پس نگذاشتند. کمترین حق ما مقابل استقلال سه امتیاز بود.


وی با اشاره به اتفاقات داوری این بازی در ادامه گفت: پخش کارشناسی صحنه‌های بازی در برنامه‌های مختلف نشان داد که چه حقی از ما ضایع شد اما باید همین جا بگویم که مقصر آن اتفاقات آقای کاظمی نبود بلکه کمک داور ایشان بود که در هر دو صحنه بحث‌برانگیز بازی تصمیمات اشتباه گرفت و متعاقبا داور وسط را هم به اشتباه انداخت. هر چه بود اتفاقات این بازی تمام شد و بازیکنان ما پس از بازگشت به تمرینات با تمام تمرکز فقط به بازی سپاهان فکر می‌کنند تا انشاءالله با هدایت کادر فنی یک بازی زیبا توام با هر سه امتیاز بازی را در اصفهان به نمایش دربیاوریم.


خلعتبری با رد شایعه محرومیتش برای بازی با سپاهان گفت: از فدراسیون استعلام کردیم و مشکلی از این بابت ندارم و انشاءالله به همراه سایر نفرات با تمام وجود در خدمت تیم خواهم بود.


وی با اشاره به شرایط سپاهان یادآور شد: سپاهان یک تیم بزرگ است که ناکامی آنها در سه بازی اخیر نباید ما را فریب بدهد. سپاهان همیشه قدرتمند است و بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود اما شهرخودرو هم انگیزه‌هایی بالایی دارد و قطعا برای کسب سه امتیاز به اصفهان خواهد رفت.

بازیکن گلزن شهرخودرو با اشاره به شانس تیمش برای کسب مجدد سهمیه آسیا گفت: همه چیز دست خود ماست. ما هر شش امتیاز باقیمانده را می‌خواهیم اما پله پله جلو می‌رویم و اکنون هدفی جز کسب پیروزی در اصفهان و بدست آوردن هر سه امتیاز بازی با سپاهان نداریم. این امتیازات با توجه به تقابل رقیبان ما در هفته آخر بشدت مورد نیاز است.


وی در پایان با اشاره به شرایط این تیم با حضور سهراب بختیاری زاده گفت: شرایط روحی و روانی تیم ما با تلاش آقای بختیاری‌زاده و دستیاران ایشان بسیار خوب است، تمرینات بسیار خوبی را پشت‌سر گذاشته‌ایم و فقط دعای هواداران مشهدی را می‌خواهیم تا انشاالله روسفیدشان کنیم.

تگ ها


محمدرضا خلعتبری شهر خودرو