خلعتبری: نظر دایی برای من قابل احترام است

به گزارش مدال به نقل از محمدرضا خلعتبری در واکنش به اینکه باشگاه سایپا اعلام کرده بازیکنانی که با این تیم قرارداد ندارند می تواند جدا شوند، به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: من بازیکن آزاد هستم و قبلاً هم این موضوع را اعلام کرده ام ......

 به گزارش مدال به نقل از محمدرضا خلعتبری در واکنش به اینکه باشگاه سایپا اعلام کرده بازیکنانی که با این تیم قرارداد ندارند می تواند جدا شوند، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیماظهار داشت: من بازیکن آزاد هستم و قبلاً هم این موضوع را اعلام کرده ام. به هر حال باشگاه سایپا برای فصل جدید کادر فنی اش را تغییر داد و طبیعتاً این موضوع می تواند برای فصل آینده تغییراتی را در کادر بازیکنان سایپا ایجاد کند. من هم به نظر علی دایی احترام می گذارم، چون معتقدم هر مربی براساس نیازهایش بازیکن می گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که فصل آینده در کدام تیم بازی خواهد کرد، گفت: من چند پیشنهاد دارم و تا چند روز آینده تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد. طبیعتاً هر بازیکن در هر فصل با پیشنهادهایی روبه رو می شود و این موضوع بستگی به نیاز مربیان و تیم های مختلف دارد. من هم تلاش می کنم تا برای فصل آینده یک تصمیم خوب بگیرم تا بتوانم در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در شانزدهمین دوره لیگ برتر در خاتمه تصریح کرد: من در سال های اخیر معمولاً عملکرد خوبی در لیگ برتر داشتم، اما فصل گذشته شرایط برایم خوب نبود. به هر حال این موضوع طبیعی است و امیدوارم در فصل آینده عملکرد خوبی داشته باشم و بهترین بازی ها را به نمایش بگذارم.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا فوتبال