خلعتبری: نمی‌توان گفت کدام تیم‌ها سهمیه می‌گیرند

وینگر تیم فوتبال شهر خودرو گفت: اینکه در پایان لیگ برتر کدام تیم‌ها سهمیه لیگ قهرمانان می‌گیرند، مشخص نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکن باتجربه تیم فوتبال شهر خودرو درباره صحنه پرتاب اوت که داور بازی آن را آفساید اعلام کرد، گفت: اول کمک داور بود که پرچم زد و ما هم تعجب کرده بودیم که چرا پرتاب اوت را آفساید گرفته است. دیگر بعد از آن صحنه نمی‌شد کاری انجام داد و یک موقعیت خوب از تیم ما گرفته شد، ولی آقای سیدعلی گفت که اشتباه کردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا شهر خودرو امسال هم سهمیه لیگ قهرمانان خواهد گرفت؟»، تصریح کرد: ما تیم خوبی داریم و به چیزی جز گرفتن سهمیه فکر نمی‌کنیم. هفت بازی دیگر هم باقی مانده است و نباید ساده امتیاز از دست بدهیم. البته اعتقاد من این است که اصلاً نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه تیم‌هایی سهمیه می‌گیرند، چون رقابت بسیار نزدیک و فشرده است. قطعاً هر تیمی در بازی‌های باقیمانده کمترین اشتباه را داشته باشد سهمیه خواهد گرفت. امیدوارم یکی از این تیم‌ها شهر خودرو باشد.

خلعتبری درباره دیدار بعدی تیمش برابر سایپا تصریح کرد: سایپا تیم خوبی است و همین که آنها برابر استقلال و سپاهان شکست نخوردند، نشان می‌دهد که حریف ساده‌ای نیستند. با این حال در زمین خودمان به چیزی جز گرفتن سه امتیاز این بازی فکر نمی‌کنیم و بدون شک برای برد وارد زمین می‌شویم.

بیشتر بخوانید:

ادامه صدرنشینی هم‌گروه آسیایی شهرخودرو

تحسین برانگیز مثل شهرخودروی مبارز

 

 

تگ ها


محمدرضا خلعتبری فوتبال ایران شهر خودرو فوتبال