خلعتبری: پدیده متکی به یک بازیکن نیست

مهاجم پدیده معتقد است تیمش می تواند با چند برد دوباره به جمع صدرنشینان لیگ برگردد ......

مهاجم پدیده معتقد است تیمش می تواند با چند برد دوباره به جمع صدرنشینان لیگ برگردد.

محمدرضا خلعتبری در خصوص آخرین شرایط تیمش به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر بعد از باخت بدی که به سپاهان داشتیم خیلی زود توانستیم به روند خوب مان بازگردیم و با ارائه یک بازی بی نقص به سه امتیاز شیرین بازی خانگی مقابل صنعت نفت برسیم. در واقع ما لیاقت این برد را داشتیم و اگر کمی دقت می کردیم می توانستیم با تعداد گلهای بیشتری بازی را به سود خودمان به پایان برسانیم.

وی ادامه داد: ما تیمی را بردیم که در هفته های گذشته نتایج خوبی در جام حذفی و لیگ گرفته بود و بردن آنها کار آسانی نبود. باید قبول کنیم ما خیلی خوب بودیم و می خواهیم با چند برد جبران آن 6 امتیاز را کنیم و دوباره به بالای جدول برسیم.

خلعتبری در مورد جدایی اکبر ایمانی از پدیده تصریح کرد: در اینکه اکبر بازیکن خوبی است شکی نیست. او توانایی های خاص خودش را دارد و باید فوتبالش را جایی ادامه دهد که زمینه پیشرفتش را فراهم کند. اما اینکه تصور کنید تیم ما متکی به یک بازیکن بوده، اشتباه است. ما یک تیم هستیم و همه برای موفقیت پدیده بازی می کنیم.

وی ادامه داد: ما مهره های ارزشمندی در ترکیب مان داریم. مثلا اکبر صادقی در این پست بازی می کند که بهترین عملکرد را داشته و بازیکنان جوان دیگر ما می توانند کاری کنند که خلاء هیچ بازیکنی در تیم حس نشود.

وی پیرامون کم گل زدنش در این فصل نیز گفت: این را قبول دارم که توقع زیادی وجود دارد تا برای پدیده گلهای بیشتری بزنم اما خب شرح وظایفی که کادر فنی برایم مشخص کرده چیز دیگری است. از طرفی قاضی پنالتی زن اول تیم ماست و هنوز فرصتی برای شروع گلزنی پیدا نکرده ام. البته نمی خواهم فکرم را درگیر گلزنی کنم که مبادا از وظیفه اصلی ام که گلسازی است، باز بمانم.

خلعتبری در خصوص بازی این هفته تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: آنها فوتبال با کیفیتی ارائه می دهند اما جایگاهی که دارند متناسب با فوتبال شان نیست. می دانیم که آنها چیزی برای از دست دادن ندارند اما با یک فوتبال منظم و با برنامه می توانیم به نتیجه دلخواه مان در اهواز برسیم. قطعا بازی هجومی استقلال خوزستان به ما کمک می کند که بتوانیم در فاز هجومی عملکرد بهتری داشته باشیم.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال