خلیلیان: زلاتکو کرانچار مکتب سپاهان را تقویت کرد

مهرداد خلیلیان به تمجید از زلاتکو کرانچار پرداخت و او را یک مربی اصیل دانست که توانست رفتار سپاهانی ها را اصلاح کند....

به گزارش ورزش سه، مهرداد خلیلیان مدیرعامل اسبق سپاهان که سابقه همکاری با کرانچار را دارد، درباره این مربی فقید طلایی پوشان اظهار داشت: یکی از بهترین دوران باشگاهی کشور در سطح حرفه ای در زمان ایشان بوده. به هر حال سپاهان مدیون ایشان است، چه از لحاظ سطح قهرمانی و چه از لحاظ شخصیت قهرمانی. به نظرم او با باور، ایمان و منش حرفه ای، مجموعه سپاهان را ارتقا داد و مکتب سپاهان را تقویت کرد. او با ادبش زبانزد شد، جوری که در این چند روز رسانه های کروات خیلی به او پرداختند و شخصیتی مثل آقای برانکو هم خیلی برای او احترام قائل بود.

او با اشاره به دستاوردهای کرانچار در سپاهان گفت: کاری که ایشان مخصوصا انجام داد، حفظ داشته های سپاهان بود و کمتر مربی خارجی ای می‌توانست این را انجام دهد و به قلب مردم نفوذ کند. او علاقه زیادی به زاینده رود داشت و خیلی آدم جوانمرد بود. او بسیار صادق بود و کاملا به اصول مربیگری هم مسلط بود. کرانچار با کادرفنی اش رفتار خوبی داشت و می‌گذاشت کار کنند و قصد سرکوب نداشت.

خلیلیان در پایان عنوان کرد: همه بچه های تیم را مثل بچه های خودش می‌دانست. ادم استخوان دار، اصیل و فهمیده ای بود. او با رفتارش ما را اصلاح کرد و همه سپاهانی ها مدیون او هستند به خاطر تلاش هایی که انجام داد.

تگ ها


تیم امید ایران مهرزاد خلیلیان زلاتکو کرانچار