خلیلیان: تا حالا حرفی در مورد لغو لیگ زده نشده

سرپرست فدراسیون پزشکی- ورزشی تاکید می کند که هیچ حرفی در مورد لغو بازی های لیگ برتر زده نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهرزاد خلیلیان در باره تاریخ شروع احتمالی تمرینات به ورزش سه گفت: این موضوع به اندازه خود کرونا غیر قابل پیش بینی است و بستگی به شرایط کشور دارد. مثلا چند روزی تعداد فوت شده ها به ۶۶ نفر رسید و دوباره به به مرز ۸۰ نفر برگشت، یا در بعضی از شهرستان ها وضعیت سفید بود ولی به یکباره بازهم بیمار در آن پیدا شد. تا وقتی کشور به یک شرایط کم خطر نرسد نمی شود در این باره نظر داد.

او در مورد اینکه گمانه زنی ها برای شروع لیگ در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه است هم گفت: چنین چیزی نیست و این مسائل در حد گمانه زنی است. به هرحال باشگاه ها پیگیر هستند و ممکن است مدیران سازمان لیگ پیش بینی های خودشان را بگویند. با این حال هنوز ستاد مبارزه با کرونا تاریخ دقیقی را اعلام نکرده است. 

سرپرست فدراسیون پزشکی- ورزشی در مورد اینکه گفته می شود ممکن است لیگ نوزدهم لغو شود هم گفت: اول بگویم تاکید بر برگزاری لیگ است و این را هم بگویم تا حالا در جلسات پرتعداد حرفی از تعطیلی لیگ زده نشده است. چیزی مشخص نیست ولی تلاش و اراده همه ارکان برای از سرگیری بازی های لیگ است. وزارت ورزش هم دنبال سلامت ورزشکاران است و هم فوتبال. 

خلیلیان در پایان گفت: خیلی ها می گویند لیگ آرژانتین، فرانسه و هلند تعطیل شد و ما هم این کار کنیم در حالی که شرایط ما با این کشورها فرق دارد و ما باید شرایط جامعه خود را بسنجیم. ضمن اینکه لیگ هایی مثل عربستان، امارات و کره جنوبی هم قصد شروع بازی ها را دارند.  مطمئنا ستادمبارزه با کرونا  تصمیم خوبی در این باره می گیرد و با شرایط خوب لیگ را به اتمام می رساند.

بیشتر بخوانید:
عادل در روزهای بدون فوتبال چه می‌کند؟
قوانین تازه هَند دردسر جدید داوری می‌شود؟ 
تلاش AFC برای شروع لیگ قهرمانان 

تگ ها


مهرزاد خلیلیان فوتبال جهان کرونا قرنطینه فوتبال