خلیلی: اسم کتاب زندگی‌نامه‌ام «رفت و برگشت» است

محسن خلیلی از نوشتن کتاب زندگی نامه اش با نام رفت و برگشت خبر داد....

محسن خلیلی از نوشتن کتاب زندگی نامه اش با نام رفت و برگشت خبر داد.

در حالی که فردا دربی تهران برگزار می‌شود، سرپرست قرمزهای پایتخت در این بازی کسی است که خود سابقه گلزنی در این رقابت مهم فوتبالی را دارد.

محسن خلیلی، در جدیدترین مصاحبه‌اش می‌گوید: سال بدی برای من نبود هر سال تلاش می‌کنم با انرژی بیشتری سال جدید را آغاز کنم اتفاق خوبی برای من افتاد، مهمترین اتفاق این بود که دوباره به تیم محبوبم بازگشتم و توانستم دوباره هواداران را از نزدیک ببینم.

سرپرست پرسپولیس که موفق به دریافت مدرک Aمربیگری شده گفت: به خاطر همین است که می‌گویم اتفاقات خوبی افتاد چون یکی از بالاترین مدارک مربیگری را به دست آوردم. این اتفاقات در کمتر از یک هفته به وقوع پیوست هم مدرک A گرفتم و هم مدیر پرسپولیس شدم. هیچ وقت این اتفاقات دو ماه آخر سال را فراموش نمی‌کنم.
خلیلی درباره سختی‌های پست سرپرستی می‌گوید: بار تمام اتفاقات تیم روی دوش سرپرست است. خیلی هم استرس دارد چون در چند و چون تمامی اتفاقات هستیم به همین دلیل درگیری‌های روزانه زیادی داریم. چند وقت پیش محمودخان خوردبین را دیدم ما خیلی رابطه خوبی باهم داریم و یکی از کسانی که باعث شد من به پرسپولیس بیایم ایشان بود. به وی گفتم یادم است زمانی که شما سرپرست بودید هر وقت می‌دیدم‌تان هدفون در گوش‌تان بود من فکر می‌کردم ایشان آهنگ گوش می‌کند در حالی که ایشان در حال صحبت‌ کردن با تلفن بود الان که این سمت را گرفتم تازه می‌فهمم آن موقع ایشان چقدر کار داشت. مهمترین مساله این است که باید تمام کسانی که با شما تماس می‌گیرند را راضی نگه داری چون وقتی که یک تلفن زنگ می‌خورد و چند دقیقه صحبت می‌کنی یک دفعه چندین نفر هم پشت خط هستند و شاید از خاطرت برود که با آنها تماس بگیری.

بازیکن اسبق تیم سایپا یک دروغ سیزده هم گفت: با شناختی که دوستان از من دارند زیاد اهل دروغ گفتن نیستم. اما شما بنویسید خلیلی دوباره به میادین بازگشت.

او درباره لذت بخش ترین گل دوران ورزشی‌اش گفت: فکر می‌کنم گل اولی بود که در دربی 86 به ثمر رساندم. فشار زیادی روی من بود تا آن موقع 5،6 گل زده بودم و انتظارات از من این بود که در دربی گلزنی کنم. این گل باعث شد فشار از رویم برداشته شود.خدا را شکر که الان در کنار پرسپولیس هستم و دوباره خاطراتم را با آنها مرور می‌کنم. قدم زدن در چمن ورزشگاه آزادی لذت خاصی برایم دارد.

خلیلی که روزهای تلخ و شیرینی در فوتبال پشت سر گذاشته درباره نام کتاب زندگینامه‌اش گفت: تا به حال به آن فکر نکردم. نویسنده باید تصمیم بگیرد اما خودم دوست دارم اسم آن را رفت و برگشت بگذارم.

سرپرست پرسپولیس در پایان گفت دعای سلامتی برای مردم ایران و اینکه زودتر مشکلات اقتصادی جامعه حل شود زیرا مردم ما لیاقت بهترین‌ها را دارند. امیدوارم دربی نیز فوتبال زیبایی برای هواداران داشته باشد و بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.