خلیلی: امیدوارم این موفقیت‌ها استمرار داشته باشد

محسن خلیلی سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد قهرمانی پرسپولیس صحبت کرد...

سرپرست تیم پرسپولیس گفت: سخت‌‌ترین لحظه زمانی است که می‌خواهید قهرمان شوید. امروز روز بی‌نظیری برای ما بود و از همه هواداران تشکر می‌کنم.
به گزارش مدال، محسن خلیلی  بعد از قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ برتر در این خصوص گفت: به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم امروز من خوشحال‌ترین فرد هستم. جادارد که به همه خسته‌نباشید بگویم. کادر مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تلاش زیادی کردند تا پرسپولیس قهرمان شود. امیدوارم که این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد. چرا که همه برای این قهرمانی زحمت کشیدند. همچنین باید از هواداران قدردانی کنم که همیشه حامی ما بودند و هر جا که رفتیم از ما حمایت کردند. پرسپولیس با حمایت هواداران قهرمان شد و دست بوس آنها هستیم.
وی در پاسخ به این سؤال که سخت‌ترین لحظه برای شما چه زمانی بوده است، افزود:‌ سخت‌‌ترین لحظه زمانی است که می‌خواهید قهرمان شوید. امروز روز بی‌نظیری برای ما بود و از همه هواداران تشکر می‌کنم. بهترین لحظه برای یک فوتبالیست زمانی است که متوجه سوت پایان بازی و قهرمانی می‌شود. امیدوارم که این موفقیت‌ها استمرار داشته باشد. همه بچه‌ها برای این موفقیت زحمت کشیدند و با فشاری که روی آنها بود و پنجره بسته با وجود فشردگی مسابقات با غیرت جنگیدند و قهرمان شدند. 
خلیلی در خصوص اینکه از نظر شما بهترین بازیکن پرسپولیس در این فصل کدام بازیکن بود، ادامه داد: نمی‌توانم از کسی اسم ببرم تک‌تک بازیکنان ما بهترین بودند و برای موفقیت و سربلندی در فوتبال تلاش می‌کنند. الان شور و حال خیلی خوبی در رختکن ما برپا است و من هم به عنوان فوتبالیست و هم سرپرست موفق شدم که قهرمان شویم و امیدوارم جام حذفی را هم بالای سر ببریم تا دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

تگ ها


پرسپولیس پارس جنوبی جم هفته پایانی لیگ برتر قهرمانی پرسپولیس محسن خلیلی پرسپولیس پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال