خلیلی: بیرانوند نباید خداحافظی می‌کرد

سرپرست تیم پرسپولیس می‌گوید علیرضا بیرانوند برای اعلام خداحافظی از فوتبال ایران عجولانه تصمیم‌گیری کرده است و نباید بلافاصله به هر اتفاقی واکنش نشان دهد....

سرپرست تیم پرسپولیس می‌گوید علیرضا بیرانوند برای اعلام خداحافظی از فوتبال ایران عجولانه تصمیم‌گیری کرده است و نباید بلافاصله به هر اتفاقی واکنش نشان دهد.

به گزارش مدال، محسن خلیلی دوشنبه شب پس از بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان درباره اجرای قانون ۹۰ – ۱۰ در بازی با استقلال گفت: مسلما اگر این قانون اجرا شود، ما هم در بازی برگشت اجرا می‌کنیم اما اگر در بازی رفت اجرا نشود، بازی برگشت هم ۵۰-۵۰ خواهد بود. قانون ۹۰ – ۱۰ لذت بسیار زیادی دارد. هر تیم باید میزبانی خود را تجربه کند. اجرای قانون ۹۰ – ۱۰ باید با برنامه باشد.

او اظهار کرد: از هواداران مان تشکر می کنم که برای حمایت از تیم بلیت خریدند. ما نیاز به حمایت دو جانبه از هواداران و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی داریم.

سرپرست پرسپولیس درباره جلوگیری از ورود هواداران بدون بلیت گفت: به هواداران گفته بودیم بدون بلیت به ورزشگاه نیایند و اکثرا حرف ما را گوش دادند. خرید بلیت کمک مالی هم است و تیم را از نظر مالی تامین می‌کند.

او درباره محرومیت علیرضا بیرانوند گفت: به نظرم وقتی یک بازیکن تحت فشار قرار دارد و اتفاقی برای او افتاده، باید بازیکن خودش را کنترل کند و در شرایط آرام‌تری تصمیم بگیرد. اگر یک مقدار آرامش خود را حفظ می‌کرد، شرایط بهتری رقم می‌خورد. او بعد از این صحبت‌ها به تمرین آمد و هیچ مشکلی وجود نداشت. او به عنوان بهترین دروازه‌بان ایران و آسیا در خدمت تیم ملی فوتبال و پرسپولیس خواهد بود.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی برابر نفت آبادان

تگ ها


پرسپولیس محسن خلیلی پرسپولیس صنعت نفت علیرضا بیرانوند ایران فوتبال