خلیلی:جای شجاع و علیپور در لیست ویلموتس خالی است

محسن خلیلی معتقد است یک مهاجم و یک مدافع دیگر از جمع پرسپولیسی ها می توانست در لیست جدید تیم ملی حضور داشته باشد. نام هایی که عدم حضور آنها موجبات تعجب سرپرست سرخ پوشان را فراهم کرد...

محسن خلیلی معتقد است یک مهاجم و یک مدافع دیگر از جمع پرسپولیسی ها می توانست در لیست جدید تیم ملی حضور داشته باشد. نام هایی که عدم حضور آنها موجبات تعجب سرپرست سرخ پوشان را فراهم کرد

به گزارش مدال،پس از اعلام لیست جدید تیم ملی،محسن خلیلی، صبح امروز در صفحه اجتماعی خود اعتراضی به عدم حضور دو نام سرخ پوش در لیست جدید اعتراض کرد. سرپرست پرسپولیسی ها عقیده دارد شجاع خلیل زاده و علی علیپور بازیکنانی هستند که می توانند در اردوی جدید تیم ملی حضور داشته باشند که البته این اتفاق نیفتاد. خلیلی در مطلب خود آورده است:

 

"با عرض سلام به هواداران تیم محبوب پرسپولیس

یک روز بعد از بازی مقابل تراکتور در تبریز علاقه چندانی به حضور در صفحات مجازی نداشتم اما با انتشار لیست تیم ملی نکته ای به ذهنم رسید که گفتم با شما درمیان بگذارم.

احترام به تصمیمات سرمربی تیم ملی همیشه سرلوحه همه ما در باشگاه پرسپولیس است و در این مورد هیچ تردیدی وجود ندارد اما صبح وقتی خبر فهرست جدید تیم ملی را شنیدم انتظار داشتم که وقتی اسامی را مرور می کنم به اسم یکی دو نفر دیگر از بازیکنان پرسپولیس هم بربخورم. با احترام همه بچه های دعوت شده به تیم ملی و دیگر بازیکنان تیم پرسپولیس که همگی شایستگی حضور در بالاترین سطح فوتبال ایران را دارند از ندیدن نام شجاع خلیل زاده وعلی علیپور شگفت زده شدم.

شجاع در یکی دوسال گذشته یکی از بهترین بازیکنان در پست خودش بوده و خیلی بیشتر از آنچه باید مورد بی مهری قرار گرفت. چه خوب بود آقای ویلموتس که رویه ای متفاوتی نسبت به گذشته اتخاذ کرده اند با دعوت از بازیکنی مثل شجاع خلیل زاده به زحمات و ریاضتی که او در این سال ها برای پیشرفت در فوتبال داشته پاداش می داد. همینطور باید درباره علی علیپور بگویم اگرچه ممکن است دوبازی اول لیگ را از دست داده باشد اما بهترین مهاجم ایرانی لیگ برتر فوتبال ما است و فکر می کنم از سطح حضور در تیم ملی به طور کامل برخوردار است.

 

به امید موفقیت تیم ملی و سربلندی نام ایران".

بیشتربخوانید:

۲۳ بازیکن به تیم ملی دعوت شدند

خلیلی:جای شجاع و علیپور در لیست ویلموتس خالی است

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران اعتراض خلیلی به لیست تیم ملی اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال