خلیلی دلیل ناراحتی شدید کالدرون را اعلام کرد

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کالدرون دوست دارد لیگ برتر هر چه زودتر شروع شود، در حال حاضر برنامه ریزی ما هفتگی شده و سرمربی از این موضوع خیلی ناراحت است....

به گزارش مدال، محسن خلیلی در حاشیه تمرین تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: شرایط تیم ایده آل است بازی‌های تدارکاتی زیادی در نظر گرفته‌ایم.در ترکیه با وجود قولی که دادند نتوانستیم بازی کنیم. بعد از بازگشت تمام بازی‌های تدارکاتی را برای تیم فراهم کردیم و چهارشنبه و پنجشنبه بازی تدارکاتی داشتیم.

وی افزود: از نظر روحی و روانی تیم وضعیت خوبی دارد. حمایت هواداران را داریم. قرعه کشی لیگ هم انجام شده و نمی توان گفت قرعه خوب است یا بد. کالدرون دوست دارد هرچه زودتر لیگ شروع شود. ارتباط بازیکنان نزدیک و نزدیک تر شده است و منتظر شروع لیگ هستیم.

وی در مورد حکم تعلیقی محرومیت هواداران پرسپولیس گفت: از روز اول هم که این حکم اعلام شد گفتیم این مسئله را پیگیری می‌کنیم و اعتراض خود را هم اعلام کردیم. واحد حقوقی باشگاه جناب آقای ذاکر مسائل را پیگیری می‌کنند این حکم تعلیقی بود و اعتراض ما روی اصل قضیه بود. باشگاه سعی کرده از حق خودش دفاع کند. شاید مظلوم واقع شده‌ایم. اتفاقات ناگواری رخ داد. این حکم تعلیقی بود و هست همانطور که آقای ذاکر در سایت باشگاه اعلام کردند هواداران ما در ورزشگاه حضور پیدا خواهند کرد و این را ذاکر به من قول داده است.

خلیلی ادامه داد: امیدوارم هرچه سریع‌تر لیگ شروع شود و ما هواداران را در کنار خود ببینیم.

وی در مورد اینکه بالاخره لیگ چه زمانی قرار است شروع شود؟ گویا در تاریخ بیست و هشتم مرداد هم لیگ شروع نمی‌شود، گفت: ما برنامه‌ریزی‌مان هفتگی شده و کالدرون از این مسئله خیلی ناراحت است. همه می‌خواهیم بدانیم کی لیگ شروع می‌شود. اخباری که روزانه در رسانه‌ها مطرح می‌شود  را به کالدرون می‌دهیم. ابتدا گفتند 28 یا 29 مرداد لیگ شروع می‌شود بعد تاریخ دیگری اعلام شد کالدرون از این اتفاقات کلافه شده است. این مسائل خسته‌کننده شده‌اند فوتبالیست‌ها دوست دارند زودتر در شرایط مسابقه قرار بگیرند. هنوز تاریخ دقیقی به ما نگفته‌اند. ما هم این صحبت‌‌ها را شنیده‌ایم. گفتند 28 یا 29 شروع می‌شود باید امیدوار باشیم لیگ هرچه زودتر شروع شود و ان‌شاءالله ورزشگاه‌ها تجهیز شوند.

خلیلی در مورد اینکه بعد از شروع لیگ به خاطر بازی‌های تیم ملی خیلی زود مسابقات دوباره تعطیل می‌شود، گفت:‌ باشگاه‌ها باید از طریق نامه و به صورت کتبی مسائل به آنها اعلام شود هنوز هیچ چیز به ما اعلام رسمی نشده است. پیش از این گفتند 28 یا 29 یا 31 مرداد لیگ شروع می‌شود. دیشب یکی از مسئولان هم گفت 28 مرداد لیگ شروع می‌شود اما هنوز نامه رسمی به ما داده نشده است.

وی در مورد سفر بیرانوند و سیدجلال حسینی به بوشهر گفت: در جنوب کشور در فصل گذشته اتفاقی افتاد و علیرضا بیرانوند با وجود دلجویی از نیروی انتظامی دل‌نگران بود به همین دلیل به اتفاق حسین ماهینی که زادگاهش بوشهر است و سیدجلال حسینی کاپیتان تیم راهی این شهر شدند امروز صبح پرواز داشتند مراسم خوبی هم برگزار شد و کدورت‌ها برطرف شد. من هم با کالدرون هماهنگ کرده بودیم و اجازه بازیکنان را گرفته بودم. امشب این بازیکنان برمی‌گردند و از فردا در تمرینات حاضر خواهند بود.

خلیلی در مورد اینکه چرا در بازی دوستانه با نساجی، پرسپولیس دو بازیکن اخراجی داشت، گفت: به هر حال در بازی‌های تدارکاتی و دوستانه گاهی اوقات به صورت رسمی پیگیری نمی‌شود و شاید جرائم هم مثل بازی‌های رسمی نیست به همین دلیل بازیکنان با هم برخوردهای فیزیکی دارند مسئله خاصی نبود دو بازیکن اخراج شدند و دو نفر هم جایگزین آنها شدند.

اخبار مرتبط:

کالدرون: لیگ را با سه بازی سخت شروع می‌کنیم

تگ ها


پرسپولیس محسن خلیلی گابریل کالدرون فوتبال