خلیلی: شب قبل از بازی در خوابگاه دانشجویی خوابیدیم!

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به اتفاقات عجیب مسجدسلیمان اشاره کرد....

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به اتفاقات عجیب مسجدسلیمان اشاره کرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس از شرایط بد میزبانی و زمین مسابقه در مسجدسلیمان گلایه دارد.

به گزارش مدال، محسن خلیلی ضمن تشکر از مردم خوب مسجدسلیمان بخاطر مهمان‌نوازی که داشتند، اظهار کرد: جو خیلی خوبی در ورزشگاه حاکم بود؛ گرچه اکثریت استادیوم هوادار نفت مسجدسلیمان بودند ولی هیچ بی‌احترامی وجود نداشت، همه به تشویق تیم خودشان پرداختند و ما از اینکه مقابل این مردم خونگرم بازی کردیم، خوشحال هستیم؛ برای تماشاگران این تیم آرزوی موفقیت دارم و امیدوار هستم به خواسته‌هایشان برسند.

او درباره شرایط زمین و اعتراض بازیکنان پرسپولیس پس از این مسابقه ابراز کرد: از آنجایی که آقای مرزبان مربی ما در پرسپولیس بوده و شناخت کافی از ایشان دارم، می‌دانم دوست دارد که تیمش فوتبال بازی کند و در دقایقی از بازی هم دیدیم که همین اتفاق را بازیکنان نفت با توجه به آشنایی‌شان با این زمین انجام دادند ولی این موضوع برای ما مقدور نبود چون در زمینی بازی می‌کردیم که تحت هیچ شرایطی وضعیت بازی کردن را نداشت.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: حتی در دوران بازیکنی‌ام نیز در زمینی به این بدی بازی نکرده بودم و این برای تیم ما که می‌خواهیم روی زمین فوتبال بازی کنیم و بازیکن تکنیکی داریم، خیلی بد است.

خلیلی اضافه کرد: وقتی در چنین زمینی بازی می کنید، باید روی به توپ های بلند بیاورید و سعی کنید از طریق برتری در نبردهای هوایی به نتیجه برسید که ما با حضور بازیکنانی که داشتیم، برای این کار و بازی با این روش مجهز نبودیم؛ در نهایت هم نتوانستیم نتیجه مد نظرمان را از بازی بگیریم؛ گرچه اگر به بازی نگاه ‌کنید، فکر می‌کنم یک امتیاز هم بد نبود که در این زمین به دست آوردیم.

او تصریح کرد: همانطور که دیدید، از سوی هیچ یک از دو تیم توپ اصلا در زمین گردش نداشت؛ نفت مسجدسلیمان چند حمله داشت و ما نیز تلاش خود را کردیم ولی باتوجه به اینکه به بازی در اینگونه زمین عادت نداشتیم، کاری که می‌خواستیم اتفاق نیفتاد و به همین دلیل بازیکنان رفته رفته هرچه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم، احساس کردند که نمی‌توانند در این زمین آنطور که دلشان می‌خواهد فوتبال بازی کنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: تشکر خیلی زیادی از بازیکنان دارم که با وجود داشتن ۵ مصدوم و غیبت مهره‌های اصلی به ویژه در خط دفاعی، تیم محکمی نشان دادیم و این دستاورد بزرگی برای ما بود؛ باید به بازیکنان بابت نمایشی که امروز داشتند، تبریک بگویم؛ آنها نشان دادند از جنگیدن و تلاش کردن پا پس نمی‌کشند.

خلیلی در مورد شرایط میزبانی در مسجدسلیمان گفت: اگر می‌خواهیم فوتبال ایران پیشرفت کند، باید سختگیری‌هایی انجام شود؛ ازجمله درمورد تیم‌هایی که به لیگ برتر صعود می‌کنند و قرار است میزبانی داشته باشند.

او ادامه داد: با وجود همه تلاش‌هایی که انجام شد و لطفی که مسوولان و مدیران انجام دادند، باز هم شب را در خوابگاه دانشجویی یک دانشگاه خوابیدیم و شرایط مطلوبی از نظر اسکان نداشتیم؛ البته این دلیل بازی ما نمی‌شود ولی به صورت طبیعی وقتی شما برای یک بازی لیگ برتری به شهری مسافرت می‌کنید، انتظار دارید امکانات در آنجا متناسب با چیزی که از لیگ برتر فوتبال ایران در ذهن دارید، باشد.


مدیر تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: اگر قرار است فوتبال ما پیشرفت کند، یکی از مسیرهای مهم این است که لجستیک، ورزشگاه و زمین، آماده باشند؛ کمااینکه شما هیچ‌وقت در فوتبال‌های خارجی که پخش می‌شود، حتی در لیگ‌های پایین‌تر، نمی‌بینیم بازی در چنین زمین‌هایی برگزار شود؛ این حق جوانان مسجدسلیمان است که زمین چمن خوبی داشته باشند چون با بازیکنان تکنیکی‌ای که دارند، می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.