خلیلی: شرایط زمین خیریه عمل مناسب نبود

محسن خلیلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت زمین خیریه عمل و تغییر در محل برگزاری تمرینات سرخپوشان صحبت کرد...

خلیلی: شرایط زمین خیریه عمل مناسب نبود

به گزارش مدال، محسن خلیلی در آستانه بازگشت سرخپوشان به ورزشگاه شهید کاظمی درباره این موضوع و در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است در آینده، زمین تمرین روزهای گذشته، به زمین دوم تمرین تیم بدل شود، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما برای ده جلسه تمرین در مجموعه خیریه عمل قرارداد بسته بودیم تا شرایط آن را برای عقد قراردادی بلند مدت‌تر امتحان کنیم. اگر این زمین رضایت بازیکنان و سرمربی را به دست می‌آورد احتمالا از خیریه عمل به عنوان زمین دوم استفاده می‌کردیم اما شرایط این زمین، حداقل برای پرسپولیس که مناسب نبود. به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم به مجموعه شهید کاظمی برگردیم.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین نکات برای ما، هموار بودن زمین است که خیریه عمل این شرایط را نداشت و با توجه به جنس چمن برای حضور طولانی مناسب نیست. از سوی دیگر چمن استفاده شده هم چمن مخصوص فوتبال نیست. زمین از چمن مَرغ پوشیده استف از همان نوعی که در فضای سبز استفاده می شود. علاوه بر امکانات جانبی هم از جمله رختکن ، اتاق های جلسات و کنفرانس، اتاق های مجزا برای اموری مانند مسایل پزشکی و ماساژ یا به میزان کافی نبود یا این که شرایط مطلوب مورد نظر ما را نداشت. به هر حال شرایطی که پرسپولیس نیاز دارد هر جایی فراهم نیست.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پایان افزود: ما فعلا تمرینات خودمان را در ورزشگاه شهید کاظمی دنبال می کنیم و زمین های دیگری را هم برای مواقع خاص بررسی خواهیم کرد. در هماهنگی که با آقای کالدرون داشتیم هم درهای تمرین روز دوشنبه به روی هواداران و نمایندگان رسانه ها باز شد. اتفاقا یکی از مشکلات در خیریه عمل این بود که شرایط خوبی را برای هواداران ما ایجاد نمی کرد.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات/ مهاجم فصل گذشته سایپا شاگرد فکری شد

تگ ها


پرسپولیس محسن خلیلی گابریل کالدرون تمرین پرسپولیس ورزشگاه شهید کاظمی لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال