خلیلی: ما به اهداف‌مان که کسب سه امتیاز بود رسیدیم

محسن خلیلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر استقلال در خصوص شرایط این دیدار، عملکرد سرخپوشان و حواشی و اتفاقات دربی ۹۰ صحبت کرد...

محسن خلیلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر استقلال در خصوص شرایط این دیدار، عملکرد سرخپوشان و حواشی و اتفاقات دربی ۹۰ صحبت کرد

به گزارش مدال، در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان پایتخت به پایان رسید.

محسن خلیلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پایان این دیدار، اظهار داشت: بازی دربی اگر این حواشی را نداشته باشد باید تعجب کنیم، شاید هواداران ناراضی بودند، گرما و شرایط آب و هوا روی بازی امروز تأثیر گذاشت شاید بازی را عقب می‌انداختند بهتر بود. البته ما به اهداف‌مان که کسب سه امتیاز بود رسیدیم به خودمان می‌بالیم که یک تیم داخل زمین و یک تیم بیرون زمین داریم.
وی در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد پنالتی که داوران گرفتند چیست، گفت: نمی‌خواهم در مورد داوری دخالت کنم، کارشناسان داوری صحنه‌ها را بهتر دیده‌اند و امیدوارم در بازی‌های بعدی این اتفاقات تکرار نشود. داوری یک مقدار به ضرر پرسپولیس بود. ما در صحنه‌هایی که رخ می‌داد داخل زمین نمی‌رفتیم اما نیمکت استقلال تا لب خط می‌رفت و تمرکز داوران را به هم می‌ریخت. 
خلیلی در پاسخ به این سؤال که بازی بعدی شما مقابل سپاهان است و نظر شما در مورد بازی بعدی چیست، گفت: ما بعد از هر بازی که سوتش به صدا در می‌آید بازی را ورق می‌زنیم و به بازی بعدی فکر می‌کنیم اگر در حال حاضر خوشحال هستیم به خاطر هواداران است. هفته قبل اتفاق تلخی رخ داد که امیدوارم با این پیروزی هواداران خوشحال شوند. برای بازی بعدی نیز شورای تأمین باید برای چیدمان بازی بعدی انجام دهد. 
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد اتفاقاتی که برای شجاع خلیل‌زاده و دیگر اتفاقات رخ داد، چیست، گفت: حواشی بین بازیکنان است و این حواشی در تمام بازی‌ها رخ می‌دهد مخصوصاً در دربی، به نظرم هر چقدر به حواشی کمتر بپردازیم به سود تیم‌ها است. این دو بازیکن هم با هم دوست هستند و هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. 
وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: این بار اول نبود که با پرسپولیس مقابل استقلال برنده شدیم و بار آخر هم نخواهد بود اما قطعاً لذت برد برای بازیکنانی است که داخل زمین هستند، ما 10 درصد آن را لذت نمی‌بریم.

اخبار مرتبط:

صحبت های محسن خلیلی پس از برد پرسپولیس مقابل استقلال/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس استقلال اخبار دربی ۹۰ دربی 90 محسن خلیلی لیگ برتر فوتبال ایران استقلال پرسپولیس استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال