خلیلی: وظیفه دارم از حق پرسپولیس و هواداران دفاع کنم

محسن خلیلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وظیفه من به عنوان مدیر تیم فوتبال پرسپولیس این است که از حق پرسپولیس و هواداران دفاع کنم....

محسن خلیلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وظیفه من به عنوان مدیر تیم فوتبال پرسپولیس این است که از حق پرسپولیس و هواداران دفاع کنم.

به گزارش مدال، محسن خلیلی در مورد بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل نفت مسجد‌سلیمان، کیفیت بد زمین بازی، تقابلش با علیرضا مرزبان و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:


پرسپولیس روز گذشته در مسجدسلیمان متوقف شد اما مهمترین نکته بازی زمین خراب ورزشگاه بود، در این مورد چه صحبتی داری؟
ببینید تیم‌ها برای اینکه در لیگ برتر حاضر باشند باید از یک‌سری فیلترها عبور کنند. تیمی که در لیگ برتر است باید از نظر امکاناتی و سخت‌افزاری در حد لیگ برتر باشد و استاندارهای AFC را رعایت کند. من برای مردم مسجدسلیمان احترام زیادی قائل هستم و مهمان‌نوازی آنها بی‌نظیر بود و معتقدم که حق مردم و جوانان این شهر داشتن یه ورزشگاه مدرن است اما با این شرایط این شهر شرایط لازم را برای میزبانی از تیم‌های لیگ برتری ندارد. البته مسئولان مسجدسلیمان خیلی برای میزبانی خوب تلاش کردند اما واقعا امکانات لازم را نداشتند.


یکی از نکات جالب بازی روز گذشته تقابل تو و مرزبان بود...
شیرینی فوتبال به همین چیزها است. یک روز شما به عنوان بازیکن کنار یک مربی هستید و یک روز دیگر به عنوان مربی یا حتی مدیر تیم با آن مربی تقابل دارید. وقتی مرزبان را دیدم تمام خاطرات تلخ و شیرین دوران حضورمان در پرسپولیس برایم زنده شد. یاد آن هیجانات و انگیزه‌ها و شور و شوقی که مرزبان در رختکن ایجاد می‌کرد افتادم.


مهمترین دغدغه همه پرسپولیسی‌ها برنامه فشرده تیم تا سال جدید است، در این مورد با سازمان لیگ صحبتی داشتی؟
بله، من، مدیرعامل و حتی برانکو اعتراض خود را به این برنامه به سازمان لیگ اعلام کرده‌ایم. حتی جلساتی با بهاروند و فتاحی برگزار کردیم. ما پیشنهادهای خودمان، کادرفنی و حتی پیشنهادهای منطقی هواداران را به سازمان لیگ انتقال داده‌ایم و منتظر نتیجه هستیم.


سعید آذری روز گذشته گفت این برنامه فعلی سازمان لیگ برای تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند یعنی خلع سلاح کردن نمایندگان ایران، نظر تو در این مورد چیست؟
ببینید باید برای تیم‌هایی که نماینده کشورمان در آسیا هستند شرایط ویژه‌ای درست شود. بالاخره ما نماینده ایران در آسیا هستیم و می‌خواهیم برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم. خیال هواداران راحت باشد ما تمام توان‌مان را به کار می‌گیریم تا شرایطی فراهم شود در ادامه راه پرسپولیس و هواداران آرامش داشته باشند.


راستی روز گذشته کنار زمین خیلی تکاپو داشتی و خیلی با داور چهارم صحبت می‌کردی.
خب وظیفه مدیر تیمی مثل پرسپولیس همین است. من باید کاری کنم که نیمکت تیم آرامش داشته باشد. وقتی روی صحنه‌هایی که کادرفنی و بازیکنان اعتراض دارند باید حواسم باشد پرسپولیس متضرر نشود. وظیفه من این است که از حق پرسپولیس و هواداران دفاع کنم.