خلیلی: چهارشنبه برای برپایی اردو راهی ترکیه می‌شویم

محسن خلیلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد برنامه برگزاری اردوی سرخپوشان در ترکیه توضیحاتی را ارائه کرد...

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را در این مدت با تعداد نفرات بالایی داشتیم. برنامه‌های اردوی ترکیه هم با پیگیری‌های باشگاه هماهنگ شده است.
به گزارش مدال، محسن خلیلی اظهار داشت: تمرینات خوبی را در این مدت با تعداد نفرات بالایی داشتیم. محمد نادری و محمد حسین کنعانی‌زادگان هم از امروز دوشنبه به تمرینات اضافه می‌شوند و برنامه‌های اردوی ترکیه هم با پیگیری‌های باشگاه هماهنگ شده است.
طبق این برنامه؛ روز چهارشنبه 19 تیر ماه 1398 با پرواز ساعت 14:30 دقیقه راهی استانبول می‌شویم. محل برپایی اردو، کمپ گرین پارک در کاراتپه است.
از فرودگاه تا محل کمپ، یک ساعت و نیم سفر زمینی داریم.
وی ادامه داد: اقامت ما در ترکیه، 10 روزه خواهد بود. پرواز بازگشت برای عصر روز شنبه 29 تیر ماه تدارک دیده شده است. در این مدت دو بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت.
خلیلی خاطرنشان کرد: اولین بازی تدارکاتی برای فصل جدید و با آقای کالدرون فردا سه‌شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی خواهد بود. طبق برنامه سرمربی، در روزهای پنجم و آخر اردوی تدارکاتی هم قرار است بازی دوستانه داشته باشیم.
بازیکنان ملی‌پوش هم که در ابتدا، به ترکیه نمی‌آیند در اواسط اردو به تیم ملحق می‌شوند و هماهنگی‌های مربوط به بلیت پرواز آنها نیز در حال انجام است.

بیشتر بخوانید:

عرب: با نظر کالدرون بازیکن می‌گیریم/ هواداران نگران نباشند

تگ ها


پرسپولیس محسن خلیلی اردوی پرسپولیس اردوی ترکیه پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال