خلیل‌زاده: امیدوارم برد بوسنی مقدمه‌ جام‌جهانی باشد

شجاع خلیل زاده می‌گوید کادر فنی و بازیکنان تیم ملی تمام تلاششان را برای رساندن تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی انجام می‌دهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شجاع خلیل زاده مدافع ملی پوش تیم فوتبال الریان قطر در گفتگویی کوتاه حرف هایش را با اشاره به شرایط این روزهای مردم دنیا و ایران آغاز کرد و گفت: امیدوارم در این اوضاع کرونا حال مردم خوب باشد و از خودشان مراقبت کنند. ضمن اینکه از همینجا به خانواده فوتبال و خانواده محترم آقای یاوری تسلیت می گویم. امیدوارم روحشان شاد باشد.


او سپس در مورد بازی دوستانه برابر بوسنی بیان کرد: یک بازی تداکارتی خیلی خوب را مقابل بوسنی پشت سر گذاشتیم، که یکی از تیم های خوب اروپا محسوب می شود. توانستیم با یک بازی خوب، یک برد خوب کسب کنیم.


مدافع سابق پرسپولیس و سپاهان ادامه داد: امیدوارم این برد مقدمه ای برای رسیدن به جام جهانی باشد. شرایط سختی داریم. امیدوارم با دعای خیر مردم این مسیر را طی کنیم.
مدافع الریان با تشکر از فدراسیون بیان کرد: جا دارد از فدراسیون تشکر کنیم. یک بازی خوب را در این شرایط برنامه ریزی کردند. امیدوارم با تلاش بجه ها و کادر فنی بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم و دل یک ملت را شاد کنیم

بیشتر بخوانید:

حاج صفی: ۱۱۲ بازی ملی افتخار بزرگی است

کاوه و امیری، نامزد بهترین بازیکن هفته آسیا

 

 

تگ ها


الریان فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال