خلیل‌زاده: امیدوارم جلسه فردا باب میل هواداران باشد

اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست موقت باشگاه استقلال در مورد استعفای میرشاد ماجدی و مذاکرات با استراماچونی در دوحه صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست باشگاه درباره استعفای میرشاد ماجدی از هیئت مدیره گفت: این استعفا به دست ما رسیده و باید در هیئت مدیره و در اولین جلسه مورد بررسی قرار گیرد و سپس در این‌باره تصمیم‌گیری خواهد شد.
خلیل‌زاده در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: به همراه آقای رحمان رضایی به کشور قطر خواهیم رفت و همچنین از آقای علی خطیر خواسته‌ایم تا در دوحه حضور داشته باشند تا در جلسه مشترک با مدیر برنامه‌های آقای استراماچونی حاضر شویم. تلاش همه این است تا خروجی این جلسه باب میل هواداران باشد.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: با همکاری اعضای هیئت مدیره و دیگر اعضای باشگاه و تیم در حال نهایی کردن لیست اولیه تیم برای مسابقات لیگ قهرمانان و فصل نقل و انتقالات هستیم. این لیست قابل تغییر است و باشگاه بعد از نقل و انتقالات لیست نهایی خود را معرفی می‌کند.
او ادامه داد: همچنین مسئولین اجرایی باشگاه مامور شدند تا مقدمات لازم برای برپایی اردوی نیم فصل را انجام دهند تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.
خلیل‌زاده در بخش بعدی صحبت‌های خود گفت: بلیت برگشت برای آقایان میلیچ و دیاباته تهیه شده و این دو بازیکن پیش از شروع تمرینات وارد تهران خواهند شد. 
وی در پایان صحبت‌های خود خطاب به هواداران گفت: خواسته هواداران را می‌دانیم و برای محقق کردن آن تلاش می‌کنیم. از همه هواداران تقاضا دارم تا با حمایت و صبوری خود در این مسیر ما را همراهی کنند تا بتوانیم هر چه بهتر در این مسیر گام برداریم و نتیجه مطلوب هواداران را کسب کنیم.

بیشتر بخوانید:

واکنش استراماچونی به حمایت هواداران استقلال

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی اسماعیل خلیل زاده میرشاد ماجدی شیخ دیاباته هروویه میلیچ لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال