خلیل زاده: بازی جلوی پرسپولیس ترسناک است

مدافع پرسپولیس همچنان از تصمیمش در جدایی از پرسپولیس دفاع می‌کند....

به گزارش ورزش سه، جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس یکی از اتفاقاتی بود که هواداران پرسپولیس را شوکه کرد. او در گفت و گوی ویدیویی خود با برنامه فرمول یک در مورد این جدایی و حواشی قبل و بعدش صحبت کرد:

قرار نبود آن عکس پخش شود 

 من یک درصد هم مقصر رفتنم نبودم. یکسری از پیج ها آمدند گفتند که لوگوی الریان را بوسیدم. من در این مورد صحبت نکرده بودم اما الان می خواهم به صورت ویدیویی توضیح دهم. عکاس باشگاه در مدل های مختلف عکس گرفت و من پرسیدم که این عکس ها بیرون نمی آید که گفت نه جایی قرار نیست منتشر شود. بعد ازینکه قراردادم رسمی شد دقیقا همان عکسی را استفاده کردند که در آن لوگو را می بوسیدم. بعد که من گفتم، گفتند اشتباه شده اما دیگر عکس همه جا منتشر شده بود و دیگر نمی شد کاری کرد. 

از پرسپولیس بیرونم کردند

من واقعا همه چیزم را مدیون پرسپولیس هستم. دوباره می گویم که من را از پرسپولیس بیرون کردند. امیدوار بودم که آقای رسول پناه زودتر برود که نرفت. وقتی ما رفتیم آقای رسول پناه رفت. رفتم برای تمدید قرارداد به باشگاه ولی گفت که میتوانی پول رضایت نامه ات را بدهی و بروی. مردم خودشان را جای من بگذارند. من در مدت چهار سالی که برای پرسپولیس بازی کردم یک خانه برای خودم نداشتم آیا همین مردم بعد از پایان فوتبالم صد تومان به من می دهند که بیا برو خانه بخر؟ ولی من از همه هوادارانی که ناراحت شان کردم عذرخواهی می کنم. 

خیلی عقب هستیم

پرسپولیس خانه من است و کاری به حرف های دیگران ندارم. بهترین بازی هایم را برای این تیم انجام داده ام و از بچگی عاشقش بودم. همه هم می دانند مثل بعضی ها سیاه بازی بلد نیستم. اینجا آمده ام و شرایط جدیدی را تجربه می کنم اما بخدا قسم حق بازیکنان پرسپولیس و بازیکنان ایرانی بیشتر از این هاست. آدم اینجا یک سری چیزها را می بیند و می فهمد که چقدر عقبیم. 

مشکل زبان در خارج از کشور؟

کاری ندارد که مگر قرار است چه کار کنیم؟! چیزی نیست خیلی نزدیک است. فقط کمی لهجه شان فرق دارد! 

بازی مقابل پرسپولیس ترسناک است

امیدوارم ابتدا همه در ایران واکسن بزنند تا کرونا هرچه زودتر تمام شود. بعد هم اینکه وضع اقتصادی بهتر و جیب مردم پر پول شود. همین که جیب شان پر پول باشد خوشحال می شوند. ما در ۱۴۰۰ یک بازی سخت در لیگ قهرمانان با یک تیم سخت (پرسپولیس)داریم که این هم شانس من است. بازی جلوی فینالیست آسیا ترسناک است. نمی دانم در این مورد چه بگویم؟

تگ ها


الریان پرسپولیس تهران شجاع خلیل‌زاده قطر