خلیل‌زاده: با یک برد دیگر می‌توانیم به صعود امیدوار باشیم

شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس در مورد برد این تیم برابر الاهلی صحبت کرد...

مدافع پرسپولیس اظهار داشت: به بازیکنان و هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانیم زحمات‌شان را جبران کنیم. بازیکنان الاهلی در طول بازی مسائل و حواشی زیادی داشتند.
به گزارش مدال، شجاع خلیل زاده در خصوص پیروزی شیرین سه‌شنبه‌شب پرسپولیس مقابل الاهلی گفت: «به بازیکنان و هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانیم زحمات‌شان را جبران کنیم. بازیکنان الاهلی در طول بازی مسائل و حواشی زیادی داشتند. مثلاً حرف‌هایی می‌زدند که جالب نبود ولی من تنها در جواب‌شان می‌گفتم خودتی!» 
این بازیکن در مورد گل زیبای خود و قیچی دوم که به توپ نرسید، افزود: «من انگیزه زیادی برای بازی در تیمم در هر دیدار دارم و برایم فرقی نمی‌کند چه بازی باشد. به همین علت تلاش می‌کنم در کنار بازی خوب، گل هم بزنم. اگر نور پروژکتور به چشمم نمی‌خورد، قیچی دوم را هم می‌زدم و احتمال گل شدنش هم زیاد بود.» 
مدافع پرسپولیس درباره بازگشت پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا اضافه کرد: «اتفاق خاصی برای‌مان نیفتاده بود که ما بخواهیم از مسابقات دور شویم. ما با یک برد دیگر می‌توانیم به صعود از گروه به عنوان تیم اول امیدوار باشیم زیرا امتیازات نزدیک هم است. ما تلاش‌مان را کردیم تا پرسپولیس برنده باشد و دیدید که فوساتی، سرمربی الاهلی هم گفت سطح کیفی بازیکنان پرسپولیس از الاهلی بالاتر بود.»

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال