خلیل‌زاده: به خودم قول دادم با آرامش کنار تیم باشم

مدافع پرسپولیس گفت: دلم نمی‌خواهد دیگر در مورد مسائل داوری و سایر موضوعات حاشیه‌ای حرف بزنم. به خودم قول دادم با آرامش کنار تیم باشم....

مدافع پرسپولیس گفت: دلم نمی‌خواهد دیگر در مورد مسائل داوری و سایر موضوعات حاشیه‌ای حرف بزنم. به خودم قول دادم با آرامش کنار تیم باشم.

به گزارش مدال، شجاع خلیل‌زاده، مدافع پرسپولیس بدون شک یکی از بهترین‌های تیمش در این فصل بوده و کمک زیادی به کسب عنوان یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر کرده است. شجاع که در بازی مقابل پدیده هم عملکرد خوبی داشت، امیدوار است تیمش با شکست سپاهان در نیمه‌نهایی جام حذفی به فینال صعود کند. گفت‌وگو با این مدافع شمالی پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید:


شجاع، از بازی مقابل پدیده شروع کنیم.
پدیده واقعاً تیم باکیفیت و به اصطلاح گردن‌کلفتی است. نتایج آن‌ها در نیم‌فصل نخست این موضوع را به خوبی اثبات می‌کند. ما در لیگ، رفت و برگشت این تیم را شکست دادیم، ولی در جام حذفی، پدیده بازی متفاوتی ارائه داد و کار کمی گره خورد. بعد از اینکه گل اول را دریافت کردیم، توانستیم خیلی زود گل مساوی را به ثمر برسانیم و به بازی برگردیم. در مجموع بازی خوبی بود، چیزی که اهمیت داشت صعود به مرحله بعدی بود که خدا را شکر به خواسته خود رسیدیم و راهی نیمه‌نهایی شدیم.


در مورد پنالتی‌ها صحبت کن.
خب پنالتی‌ها معمولاً ۵۰-۵۰ است. ابتدا عقب افتادیم، ولی خدا کمک کرد به بازی برگشتیم و در پایان بازی را بردیم.


چرا خودت پنالتی نزدی؟
راستش استرس زیادی داشتم. اتفاقاً رفتم زیر پتو قایم شدم تا برانکو مرا نبیند و نگوید که پنالتی بزنم.


بیرانوند هم پنالتی خوبی گرفت.
بله، علی که کارش درست است و کمک زیادی به تیم کرد تا بتوانیم این مرحله را پشت سر بگذاریم.


نظرت در مورد بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند، چیست؟
همه بازیکنانی که به پرسپولیس اضافه شدند، فوق‌العاده باکیفیت هستند، ولی خب طبیعی است که مقداری ناهماهنگی وجود داشته باشد و هماهنگ شدن این بازیکنان جدید کمی زمان می‌برد. مطمئن باشید هفته به هفته این بازیکنان جدید کیفیت بهتری از خودشان نشان می‌دهند.


قضیه اعتصاب بازیکنان پرسپولیس چه بود؟
اعتصابی در کار نبود، ما هیچ‌وقت اعتصاب نمی‌کنیم. شاید یکسری مشکلات در باشگاه وجود داشته باشد، ولی آن را بین خودمان حل می‌کنیم. در واقع پرسپولیس آن‌قدر بزرگ است که بازیکنان تیم به فکر اعتصاب نباشند.


در هفته‌های اخیر اعتراض زیادی نسبت به عملکرد داوران داشتی.
گفتنی‌ها را قبلاً گفتم. در واقع واقعاً دلم نمی‌خواهد دیگر در مورد مسائل داوری و سایر موضوعات حاشیه‌ای حرف بزنم. به خودم قول دادم با آرامش کنار تیم باشم و بدون حاشیه فقط به موفقیت پرسپولیس فکر کنم.


ولی در بازی با پدیده با بهنام برزای جر و بحث کردی.
نه، اصلاً جر و بحثی نکردم. بهنام بازیکن خوبی است. بعد از گل کردن پنالتی‌اش یک خوشحالی کرد که بهتر بود انجامش نمی‌داد. خوشحالی‌ای که باعث ناراحتی هواداران‌مان شد. اتفاقاً خودش هم متوجه اشتباهش شد و از ما عذرخواهی کرد.


برای فینالیست شدن در جام حذفی باید سپاهان را شکست دهید.
سپاهان صدرنشین لیگ و تیم بسیار قدرتمندی است. قطعاً کار سختی در اصفهان داریم، ولی می‌خواهیم به فینال جام حذفی برسیم و امیدوارم بتوانیم با شکست سپاهان، دل هواداران‌مان را شاد کنیم.


سیدجلال هم مصدوم شد.
امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد و به بازی بعدی برسد. سید ستون و یکی از ارکان اساسی تیم ماست. بازی‌های سخت و سرنوشت‌سازی هم در لیگ برتر و هم در آسیا پیش رو داریم که حضور سیدجلال کمک زیادی به ما خواهد کرد.


در چند روز گذشته مصاحبه‌ای از قول تو در فضای مجازی منتشر شد که در آن به مردم مسجدسلیمان اهانت شد. در حالی که در آن زمان مصاحبه‌ای با ما انجام ندادی و خودت هم این موضوع را تکذیب کردی.
همه آن‌هایی که من را می‌شناسند، می‌دانند امکان ندارد به هیچ قومی و یا مردم شهری توهین کنم. این مصاحبه کذب محض بود و می‌دانم شما هم چنین مصاحبه‌ای منتشر نمی‌کنید. امیدوارم دیگر شاهد چنین حواشی‌ای نباشیم.


شنبه باید به مصاف نفت مسجدسلیمان بروید. این دیدار را چطور می‌بینی؟
همه دیدار‌های لیگ برتر سخت است، مخصوصاً اینکه بیرون از خانه باشد، ولی برای اینکه در کورس قهرمانی باقی بمانیم، باید این دیدار را ببریم. با احترام به مردم خوب مسجدسلیمان و تیم نفت، ما برای برد به میدان می‌رویم و امیدوارم با کسب ۳ امتیاز، دل هواداران‌مان را شاد کنیم.