خلیل‌زاده: به هیچ‌عنوان با اسپانسر جدید مخالف نیستم

رییس هیئت مدیره استقلال می گوید هرگز با عقد قرارداد با اسپانسر جدید باشگاه مخالفت نکرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اسماعیل خلیل زاده در مورد شایعاتی که در این باره به وجود آمده گفت: من نمی دانم این شایعات را چه کسی به راه انداخته است. من قبل از آمدن آقای سعادتمند گفتم باید کارگزار باشگاه تغییر کند و خودم هم موافق این موضوع هستم اما من می گویم قبل از هرچیز باید قرارداد آریا برتر فسخ شود تا باشگاه مجبور به پرداخت چریمه سنگین نشود.

او ادامه داد: من در جلسه هیئت مدیره هم گفتم موافقم ولی قبل از آن باید قرارداد آریا برتر فسخ شود، هم این را می توانید از آقای سعادتمند بپرسید و هم آقای حجت نظری. البته من اطلاعاتی در مورد شرکتی که قرار است کارگزار استقلال شود ندارم اما چون مدیرعامل باشگاه می گوید این کار انجام شود من هم حرفی ندارم.

وی افزود: نمی شود همزمان با دو کارگزار قرارداد داشت و حرف من این است وگرنه من چه مشکلی باید با کارگزار جدید داشته باشم. خود آقای منزوی در مصاحبه ای اعلام کردند من به نیابت از خلیل زاده موافقت نامه با عقد قرارداد با کارگزار جدید را امضا کردم. پس خوتان می بینید هیچ مخالفتی در کار نیست.

اسماعیل خلیل زاده در پایان گفت: در این مدت حرف های زیادی در مورد ارتباط من با شرکت آریا برتر زده شد، به همین منظور ظرف ۴۸ ساعت آینده در یک نشست مطبوعاتی در مورد تمام این اتهام ها صحبت می کنم و بعد از آن از چند رسانه که مطالب خلاف واقعا منتشر کرده اند از طریق قانونی شکایت می کنم.

بیشتر بخوانید:
تمرینات مخفیانه پیکان چگونه لو رفت؟
پرسپولیس-برانکو؛ داستانی که ادامه دارد
دبیرکل سابق، سرپرست آینده تیم ملی؟ 

تگ ها


استقلال تهران اسماعیل خلیل زاده فوتبال ایران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال