!خلیل‌زاده: بچه‌ها گفتند سرخیو راموسی زدی

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین-روزنامه خبرورزشینوشت: یک بازی و یک جام در سوپرجام و یک گل زیبا در اولین مسابقه پرسپولیس در لیگ هفدهم که مدافع مازندرانی را تبدیل به یکی از خوشحال ترین فوتبالیست های کشورمان کرد ......

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین-روزنامه  خبرورزشی نوشت: یک بازی و یک جام در سوپرجام و یک گل زیبا در اولین مسابقه پرسپولیس در لیگ هفدهم که مدافع مازندرانی را تبدیل به یکی از خوشحال ترین فوتبالیست های کشورمان کرد. از همین جا با شجاع خلیل زاده شروع به گپ زدن کردیم و...

واقعاً رؤیایی تر از این می شد؟
(می خندد) نه خداوکیلی! حق با شماست.

یک گل و یک جام در ۲ بازی!
دقیقاً! خیلی از دوستان نزدیکم هم همین حرف را می زنند. خیلی خوشحالم که به کمک همبازیانم و مربیان چنین شروعی در پرسپولیس داشتم.

وحید امیری پس از بازی گفت که همدلی و رفاقت در پرسپولیس باعث شده هر بازیکن جدیدی به راحتی جا بیفتد
حق با وحید است. جو پرسپولیس به گونه ای است که بازیکنان باتجربه تر خیلی به نفرات تازه وارد کمک می کنند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم البته از قبل هم با اغلب پرسپولیسی ها رفاقت داشتم.

بعد از گل دقیقه ۵۳ به سمت برانکو رفتی. چرا؟
تشکر از سرمربی بود که خیلی تلاش کرد تا پرسپولیسی شوم. می خواستم به این شکل از آقای برانکو تشکر کنم. البته همه ما باید قدردان اساتید و مربیان خود باشیم.

گلی که زدی بی شباهت به گل های سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید نبود. کس دیگری هم این حرف را به تو زد؟
بله، یکی، دو بازیکن پرسپولیس و دوستان نزدیکم گفتند سرخیو راموسی زدی و خدا را شکر که تبدیل به گل شد ولی پاس محسن مسلمان هم فوق العاده بود.

با محسن هم هنگام ضربات ایستگاهی علایمی ردوبدل می کردید. توضیحی می دهی؟
مسلمان واقعاً مهندس فوتبال ایران است و گلم را مدیون او هستم (به شوخی ادامه می دهد) مگر می شد پاس مهندس را تبدیل به گل نکنم؟!

درباره علایم بین خودت و مسلمان توضیحی نمی دهی؟
من و محسن از دوران گذشته و در رده های پایه ای تیم ملی همبازی بودیم و شناخت خوبی از هم داریم. هنگام ضربات ایستگاهی هم از طریق اشاره نوع جایگیری و محل فرود توپ و... را با هم مرور می کنیم.

بازی کنار محمد انصاری چطور بود؟
قبل از هر چیز لطفاً از قول من بنویسید که سیدجلال حسینی یک الگوی خوب برای همه مدافعان ایرانی است. او فوق العاده است و یک کاپیتان واقعی است که به دلیل مصدومیت نتوانست ما را همراهی کند و امیدوارم هرچه زودتر مهیای بازی شود. محمد انصاری هم یک همبازی کار درست است که کنار هم راحت بازی می کردیم.

خصوصیت بارز محمد انصاری چیست؟
خیلی خونسرد است و از تکنیک خوبی هم برخوردار است. ان شاءالله به کمک سیدجلال و محمد انصاری بتوانیم خط دفاع پرسپولیس را به همراه حسین ماهینی، صادق محرمی، شایان مصلح و علیرضا بیرانوند بیمه کنیم.

فولاد خوزستان حتی یک خطر هم روی دروازه پرسپولیس اینجاد نکرد. قبول داری حریف ضعیف بود؟
نه! حریف ضعیف نبود بلکه بچه های ما از جلو خوب پرس کرده و اجازه بازیسازی و تدارک حمله به فولاد نمی دادند. پرسپولیس به دلیل دوندگی زیاد بازیکنان از خط حمله گرفت تا هافبک و دفاع کم موقعیت در اختیار حریف می گذارد و به همین دلیل فولادی ها نتوانستند خطری روی دروازه ما ایجاد کنند.

برانکو خودش هم اعتراف کرده که هنوز بدن ها سنگین است و آن کیفیت لازم و مدنظر را پرسپولیس ارائه نداد؟
به هر حال ما تازه از زیر فشار بدنسازی خارج شدیم و کمی زمان می برد تا به اوج برسیم. مطمئن باشید در هفته های بعدی بهتر هم ظاهر خواهیم شد.

الان که عضو پرسپولیس شدی حس می کنی چرا این تیم قهرمان شده است؟
صددرصد، این پرسپولیسی که من می بینم حتی می تواند قهرمان آسیا شود و به کمی توجه نیاز دارد. جو خوبی حاکم است و مربیان با دانشی هم دارد. ان شاءا... با حمایت هواداران از عنوان قهرمانی فصل گذشته پرسپولیس دفاع خواهیم کرد.

جو استادیوم آزادی را در این ۲ بازی چطور دیدی؟
عالی، عالی و بازهم عالی! حالا با تمام وجود متوجه شدم پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال