خلیل زاده: ترسی از رویارویی با الدحیل نداریم

شجاع خلیل زاده به نیمکت بازیکنان جوان تیمش اشاره کرد و اظهار کرد: درست است که بازیکنان جوان ما تجربه کافی را ندارند اما قطعا از نظر فنی شرایط خیلی خوبی دارند که در طول فصل میتوانند به پرسپولیس کمک کنند ......

شجاع خلیل زاده به نیمکت بازیکنان جوان تیمش اشاره کرد و اظهار کرد: درست است که بازیکنان جوان ما تجربه کافی را ندارند اما قطعا از نظر فنی شرایط خیلی خوبی دارند که در طول فصل میتوانند به پرسپولیس کمک کنند ...

شجاع خلیل زاده  به نیمکت بازیکنان جوان تیمش اشاره کرد و اظهار کرد: درست است که بازیکنان جوان ما تجربه کافی را ندارند اما قطعا از نظر فنی شرایط خیلی خوبی دارند که در طول فصل می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند.

در ادامه‌ گفت‌وگوی خبرنگار ایسنا با شجاع خلیل‌زاده را می خوانید:

* سه هفته‌ از لیگ گذشته است و پرسپولیس توانسته هفت امتیاز در حساب خود داشته باشد. شرایط را چطور ارزیابی می‌کنید؟

وضعیت ما واقعا بسیار خوب است. با وجود این که تیم ما تازه از تمرینات بدن‌سازی خارج شده بود اما از همان ابتدا بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم دو بازی خوب برابر پدیده و فولاد انجام دادیم و در برابر استقلال خوزستان هم می‌توانستیم پیروز میدان باشیم اما شرایط آن طور رقم خورد.

* وضعیت حاشیه بازی بسیار عجیب بود. به طوری که خیلی ها تصور چنین جوی را در ورزشگاه نداشتند.

بله واقعا همین طور است. ما نمی‌توانستیم اصلا بازی کنیم. شرایط طبیعی نبود.

* سال‌ها است در فوتبال ایران بازی می‌کنید، آیا پیش از این هم‌چنین وضعیتی دیده بودید؟

شاید گاهی اوقات در ورزشگاهی چنین اتفاقاتی رخ دهد اما من چنین جو و وضعیتی را تا به حال ندیده بودم. قاعدتا در فوتبال حفظ جان بازیکنان مهم‌ترین اصل است. با این حال در آن بازی اتفاقات بدی رخ داد که واقعا شرایط را بد کرده بود. من امیدوارم در بازی‌های آینده شاهد چنین اتفاقات بدی نباشیم.

* پرسپولیس امسال بدون جذب بازیکن لیگ را آغاز کرد. همین موضوع باعث شده خیلی‌ها بگویند نیمکت تیم‌تان ضعیف است. نظرت راجع‌ به این موضوع چیست؟

نیمکت ما ضعیف نیست. ما بازیکنان خوبی در اختیار داریم. بازیکنان جوانی که انگیزه لازم را دارند اما آن‌ها تجربه کافی را ندارند و با گذشت زمان و بازی کردن می‌توانند تجربیات لازم را به دست بیاورند و به ما در طول فصل کمک کنند.

* هفته‌ آینده باید در برابر نفت مسجد سلیمان بازی کنید، می‌توانید سومین پیروزی تیم‌تان را به دست بیاورید؟

نفت مسجد سلیمان تیم واقعا خوبی است. عبدالله ویسی همیشه تیم‌های خوبی را روانه لیگ می‌کند اما ما با آمادگی کامل به مصاف‌شان می‌رویم و سعی داریم بهترین نتیجه‌ را بگیریم. امیدوارم با کمک هواداران‌مان بتوانیم یک پیروزی دیگر به دست بیاوریم.

* نتایج السد و الدحیل را در قطر دنبال می‌کنید؟

گهگاهی از طریق رسانه‌ها نتایج را می‌بینم اما واقعا ما از این تیم‌ها ترسی نداریم، چرا که ما هم پرسپولیس هستیم و با کمک هواداران قدرت‌مان دو برابر می‌شود. من امیدوارم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم پرسپولیس و هم استقلال که نمایندگان ایران هستند پیروز باشند. مطمئنا با کمک هواداران می‌توانیم بر این دو تیم قطری غلبه کنیم و به نیمه نهایی راه یابیم.