خلیل زاده:از عبدی پرسیدم از کجا آمده ای گفت از مدرسه!

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه علت احضارش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را نمی‌داند، گفت: وقتی داور به اشتباه برای استقلال پنالتی گرفت نمی‌توانستم دست روی دست بگذارم....

خلیل زاده:از عبدی پرسیدم از کجا آمده ای گفت از مدرسه!

به گزارش مدال، شجاع خلیل زاده در خصوص احضارش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خاطر اتفاقات بازی با استقلال، گفت: خبر ندارم که به کمیته انضباطی دعوت شده ام یا نه. وقتی در بازی درگیری و دعوا شد در حال جدا کردن بودم. امیدوارم چیز خاصی نبوده باشد.

وی در خصوص اینکه به خاطر رفتارش با داور به کمیته انضباطی احضار شده است، تصریح کرد: این را باید داور گزارش بدهد. فیلم بازی را که همه دیدند. به جز صحنه پنالتی که داور اشتباه کرد، موضوعی نبود که به سمت داور بروم. وقتی پنالتی می گیرند که نمی توانم دست روی دست بگذارم و توپ هم داخل گل ما بشود!

مدافع پرسپولیس تاکید کرد: همه کارشناسان گفتند که پنالتی استقلال درست نبود. نمی توانم بنشینم و تماشا کنم. بنیادی فر داور جوانی است و در آن صحنه اشتباه کرد ولی خوشبختانه بیرانوند پنالتی را گرفت.

خلیل زاده یادآور شد: می دانستم پنالتی گل نمی شود. خوشبختانه بیرانوند توپ را گرفت. علی (بیرانوند) بچه دل پاکی است و خدا دوستش دارد. از خدا خواستم اگر این پنالتی ناحق بوده گل نشود که همین شد.

مدافع پرسپولیس با اشاره به دیدار این تیم با سپاهان که روز پنجشنبه برگزار می شود، افزود: سپاهان تیم خوب و با شخصیتی است که برای قهرمانی بسته شده. امیر قلعه نویی هم مربی خودم بوده و فرد با شخصیتی است. امیدوارم بازی خوبی بشود و به دور از حاشیه باشد.

خلیل زاده ادامه داد: البته حساسیت این بازی مثل قبل نیست. امیدوارم مسابقه ما با سپاهان جذاب باشد ولی پرتنش نباشد و همه صحیح و سالم به خانه برگردند.

وی در خصوص مصدومیت سیدجلال حسینی و تجربه بازی کنار محمدحسین کنعانی زادگان تاکید کرد: با کنعانی زادگان هم راحتم. او بازیکن خوبی است. سیدجلال هم بازیکن بزرگی است و حتی اگر نباشد به تیم کمک می کند. امیدوارم که زودتر برگردد.

خلیل زاده در پاسخ به سئوالی مبنی بر عدم دعوتش به تیم ملی و اینکه آیا فکر می کند در لیست سیاه است؟ اظهار کرد: نه چنین چیزی نیست. باید عملکردم خیلی بهتر از این باشد. تلاش می کنم بی حاشیه باشم و به کسی کاری نداشته باشم. اگر نظر سرمربی تیم ملی بود که می آیم. اگر هم دعوت نشدم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

وی که با برنامه «سلام صبح بخیر» گفتگو می کرد، در خصوص تفاوت های برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون گفت: تفکر کالدرون با برانکو خیلی فرق می کند. کالدرون هم مربی خیلی خوبی است و با بازیکنان رفیق است. امیدوارم موفق باشد و با پرسپولیس قهرمان شود.

خلیل زاده در پایان درباره گلزنی مهدی عبدی در دربی و اینکه گفته می شود او دانش آموز است، گفت: عبدی بچه محل ما است. او یکبار با کوله پشتی آمده بود که پرسیدم از کجا آمده ای و جواب داد از مدرسه! خدا را شکر توانست گل بزند. عبدی قبل از بازی هم گفته بود در دربی بازی می کنم و گل هم می زنم. فکر نمی کردم او در لیست ۱۸ نفره هم باشد. خدا را شکر که گل زد. خیلی برایش خوشحال شدم. امیدوارم با این گل اتفاق دیگری برایش رخ ندهد.

بیشتر بخوانید:

ابلاغیه کمیته انضباطی به ۵ بازیکن سرخابی؛ از شجاع تا یزدانی

 

تگ ها


دربی 90 شجاع خلیل زاده پرسپولیس استقلال مهدی عبدی علیرضا بیرانوند لیگ برتر خلیج فارس فوتبال