خلیل‌زاده: در داخل کشور تلاش کردند تا استقلال محروم شود

اسماعیل خلیل‌زاده عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران حل پرونده پروپئیچ را یک اقدام سیاسی و ورزشی توصیف کرد و از اینکه تعدادی از افراد در داخل کشور به دنبال محرومیت استقلال بودند ابراز ناراحتی کرد....

به گزارش مدال، درخصوص حل مشکل پروپیچ بازیکن سابق آبی‌پوشان که از این باشگاه به فیفا شکایت کرده بود و استقلال را در خطر محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی قرار داده بود گفت: خوشبختانه پرونده پروپیچ بسته شد و ما توانستیم پول را از نامه‌ای که مهدی تاج به باشگاه استقلال داده بود و ما را به فیفا معرفی کرده بود به حساب بازیکن سابق استقلال بریزیم. 

وی افزود: با توجه به تحریماتی که آ‌مریکا نسبت به ایران انجام داده بود و حساب‌های ارزی و غیرارزی ما دچار مشکل بود یک کار بزرگ  توسط باشگاه استقلال انجام شد و به اعتقاد من این کار یک اقدام بی‌نظیر از نظر سیاسی و ورزشی بوده که برای اولین بار اتفاق افتاده است. انشاءالله با همین شیوه بتوانیم مطالبات فدراسیون فوتبال را هم دریافت کنیم. 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال همچنین با اشاره به اینکه پرونده‌های دیگر استقلال را هم از همین شیوه پیگیری خواهند کرد گفت:متاسفانه از داخل کشور تلاش‌های زیادی می‌شد که ما محروم شویم و اگر یادتان باشد من در تلویزیون اشاره کردم که این  اتفاق نخواهد افتاد. خیلی از افراد به هواداران استقلال استرس وارد کردند ولی آنها اشتباه بزرگی مرتکب شدند. در حالی که ما باید با هم همبستگی داشته باشیم که این نوع مشکلات حل شود. 

وی در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد: برای رفع چنین مشکلاتی همدلی هیات مدیره نیاز است و پیگیری مدیرعامل باشگاه جناب آقای فتحی و همچنین خطیر معاون این باشگاه قابل ستایش است.

بیشتر بخوانید:
واکنش رسمی باشگاه استقلال؛ فیفا موافقت کرد، پرونده پرو پئیچ مختومه شد

تگ ها


خلیل زاده استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال