خلیل زاده: فتح الله زاده مدیرعاملی استقلال را قبول کرد

سرپرست باشگاه استقلال گفت که فتح الله زاده پیشنهاد مدیرعاملی این باشگاه را قبول کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اسماعیل خلیل زاده در مورد مدیرعاملی استقلال گفت: در این مدت سعی کردیم مدیرعاملی را انتخاب کنیم که شبانه‌روز وقت بگذارد و ما هم کمک می‌کنیم که مشکلی ایجاد نشود. قرار بود به هنگام برگزاری مجمع، مدیرعامل انتخاب شود ولی این اتفاق نیفتاد، اما روز گذشته جلسه‌ای در این زمینه برگزار کردیم. 


او ادامه داد: ما روز گذشته با سلطانی‌فر صحبت کردیم و بعد از پایان این نشست، دور هم جمع شدیم که فقط آقای موسوی در آن جلسه حضور نداشت. من اصرار کردم که از سرپرستی باشگاه کنار بروم و دوستان هم این موضوع را پذیرفتند که من دیگر سرپرست نباشم و در قالب رئیس هیأت مدیره به کارم ادامه بدهم. 


خلیل‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا دودستگی در باشگاه وجود دارد یا نه هم گفت: اگر به مصاحبه‌های من دقت کرده باشید، من در تمامی صحبت‌هایم گفته‌ام فردی باید مدیرعامل استقلال شود که شبانه‌روز در اختیار استقلال باشد. ضمن آنکه خودم مشکلات دیگری دارم و در جای دیگر مدیر هستم و همسرم نیز بیمار است و وزیر ورزش قول داده بود که من را از این مشکلات خلاص کند. 


خلیل‌زاده در خصوص اینکه ظاهراً فتح‌الله زاده به دلیل مخالفت موسوی مدیرعاملی استقلال را قبول نکرده است چون او در صفحه اینستاگرام متنی را منتشر کرده است هم گفت: متنی را که موسوی در اینستاگرام گذاشته من ندیدم، ولی وقتی هیأت مدیره تصمیمی بگیرد عملی می‌شود. من از فتح‌الله زاده خواستم که مدیرعاملی را بپذیرد و صبح امروز نیز صورتجلسه را به امضا رساندیم و همان را به دست وزیر هم رساندیم.


او در پاسخ به این سؤال که چرا موسوی در جلسه هیأت مدیره حضور نداشت، گفت:‌ من چند بار با آقای موسوی تماس گرفته بودم که او جواب نداد، البته روز گذشته سرما خورده بودم و حالم خوب نبود و نشد که دوباره با او تماس بگیرم. نه اینکه با او موضعی داشته باشم، ولی می‌خواستم او را دعوت کنم که نشد. 


خلیل زاده در پایان گفت: فتح‌الله‌زاده شب گذشته با من صحبت کرده و قبول کرده که مدیرعاملی استقلال را بپذیرد و فکر کنم تا فردا نهایتا حکم مدیرعاملی وی صادر خواهد شد

بیشتر بخوانید:

مظلومی جانشین خلیل زاده در استقلال می‌شود

موسوی: مخالف ادامه مدیریت خلیل‌زاده در استقلال هستم

 

 

تگ ها


علی فتح ا.. زاده اسماعیل خلیل زاده فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال