Banner

خلیل زاده مصاحبه استراماچونی با رسانه های ایتالیایی را تکذیب کرد

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: استراماچونی در گفت وگو با مدیرعامل باشگاه اعلام کرده به دنبال جدایی از استقلال نیست و مصاحبه های خود در رسانه های ایتالیایی را هم تایید نکرده است...

به گزارش مدال، اسماعیل خلیل‌زاده اظهار داشت: پس از این که «احمد سعادتمند» از هیات مدیره استقلال استعفا کرد و این استعفا مورد پذیرش وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت سایر اعضا تصمیم گرفتند من را به عنوان رییس جدید هیئت مدیره انتخاب کنند.

وی افزود: عضو پنجم هیئتمدیره باشگاه استقلال به زودی و از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام خواهد شد تا تعداد نفرات هیات مدیره استقلال تکمیل شود.

خلیل زاده خاطرنشان کرد: دیروز سه میلیارد تومان از پیش قراردادهای فصل جاری مربیان و بازیکنان استقلال پرداخت شد و ظرف روزهای آینده نیز سه میلیارد دیگر به حساب باشگاه استقلال واریز خواهد شد تا بخشی از مطالبات اعضای تیم را بدهیم.

وی تصریح کرد: این درست که استقلال در دو هفته ابتدایی لیگ برتر به پیروزی نرسیده است اما این تیم آینده خوبی پیش رو دارد و به طور حتم در ادامه راه با نتایج خوبی که کسب می‌کند خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی لیگ نوزدهم مطرح می‌کند.

عضو هیئت مدیره استقلال تاکید کرد: دیروز فتحی در محل تمرین استقلال حاضر شد و با استراماچونی به صحبت پرداخت. متاسفانه برخی حاشیه‌ها در روزهای اخیر مطرح شده است که واقعیت ندارد. استراماچونی در گفت و گویی که با مدیرعامل استقلال داشت اعلام کرد یادداشتی برای رسانه های ایتالیایی ننوشته و هیچگونه مصاحبه‌ای نکرده است.

خلیل زاده در پایان گفت: هنوز تا شهرآورد دو بازی باقیمانده است بازیکنان استقلال از حساسیت این بازی باخبر هستند و نهایت تلاششان را به کار خواهند بست تا بهترین نتیجه را برابر رقیب خود به دست آورند.

 

بیشتر بخوانید:

فوتبال 90 دقیقه نیست!/نقطه ضعف بازیکنان کم تجربه در استقلال

نیکبخت: اگر فتح‌الله‌زاده مدیرعامل می‌ماند از استقلال جدا نمی‌شدم

تگ ها


باشگاه استقلال عضو هیئت مدیره استقلال اسماعیل خلیل زاده استراماچونی رسانه های ایتالیایی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال