خلیل‌زاده: هر طور شده باید برابر الاهلی عربستان به میدان بروم

شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس در مورد شرایطش برای بازی برابر الاهلی صحبت کرد...

شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس در مورد شرایطش برای بازی برابر الاهلی صحبت کرد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اینکه درد دارم، اما تلاش می‌کنم به این بازی برسم چرا که بازی بسیار حساسی داریم.

به گزارش مدال، شجاع خلیل‌زاده لحظاتی قبل از پرواز به امارات در خصوص آخرین وضعیتش در آستانه بازی با الاهلی عربستان صحبت کرد. 
* در تمرین شنبه پرسپولیس شرکت نکردی و این مسئله باعث نگرانی هواداران تیم شده بود. بالاخره به این بازی می‌رسی یا نه؟
ابتدا جا دارد از همه هواداران پرسپولیس و کسانی که نگران وضعیت من شدند تشکر کنم. من حدود سه هفته است که در زانویم درد دارم و حتی چند جلسه تمرین و بازی را با قرص و مسکن گذراندم، اما در بازی با پیکان این مسئله تشدید شد و درد زانوی من شدت گرفت. به همین دلیل شنبه به دکتر رفتم و دکتر کیهانی به من قرص داد تا با استفاده از آن درد پایم بیفتد و امیدوارم این مسئله رخ بدهد تا بدون درد بازی کنم. 
* بالاخره نگفتی با این شرایط به بازی با الاهلی عربستان می‌رسی یا نه؟
با اینکه درد دارم، اما تلاش می‌کنم به این بازی برسم چراکه بازی بسیار حساسی داریم و هر طور شده باید برابر الاهلی عربستان به میدان بروم. 
* از شرایط پرسپولیس و وضعیتی که در سال ۹۸ دارید بگو. 
خوشبختانه شرایط تیم ما خیلی خوب است و سال ۹۸ را با دو برد خوب آغاز کردیم. ابتدا شهرآورد را بردیم که یک بازی مهم برای ما بود و بعد از آن تیم خوب پیکان را شکست دادیم و توانستیم با این برد روحیه‌بخش در صدر جدول بمانیم. در این شرایط خوشبختانه وضعیت تیم ما خوب است و قصد داریم این وضعیت خوب را تداوم ببخشیم. 
* پیش‌بینی تو از بازی با الاهلی چیست؟
درباره الاهلی نیازی به تعریف من نیست. همه می‌دانند که این تیم از خوب‌های عربستان است و تا اینجا در لیگ این کشور هم نتایج خوبی گرفته و حتی آخرین بازی‌اش را در لیگ عربستان هم با یک برد خوب به نفع خود به پایان رسانده است. البته ما هم پرسپولیس هستیم و به عنوان نایب‌قهرمان آسیا به این مسابقات آمدیم، اما در دو بازی اول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با بدشانسی و اشتباهات داوری نتایج لازم را نگرفتیم. در بازی با پاختاکور و حتی برابر السد قطر، حق ما نتایجی نبود که به دست آمد. امیدوارم در بازی روز سه‌شنبه شرایط داوری خوب باشد و بدون اشتباه قضاوت کنند. ما کاملاً امیدوار به این بازی می‌رویم و با دعای خیر هواداران و تلاش بازیکنان و مربیان ان‌شاءا... دست پر به تهران برگردیم. 
* تقابل تو و عمر السومه، مهاجم سوریه‌ای الاهلی عربستان می‌تواند خیلی جذاب باشد. برای مهار او چه برنامه‌ای داری؟
سیدجلال حسینی کاپیتان و بزرگ تیم ماست که در این زمینه به همه ما کمک زیادی می‌کند و با کمک او السومه و سایر بازیکنان را مهار خواهیم کرد. من دو بار مقابل السومه بازی کردم و شناخت خوبی از او دارم؛ هر چند که همه این بازیکن را می‌شناسند و می‌دانند چه فوتبالیست قدرتمندی است، اما در تیم الاهلی عربستان فقط السومه بازیکن خوبی نیست و این تیم بازیکنان خوب دیگری هم دارد که ما باید همه آن‌ها را مهار کنیم تا دست پر به تهران برگردیم.